+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sadrokartony Ostrava

Klíčová slova: Sadrokartony Ostrava

E-mail: info@sapet.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Provádíme: Montáž sádrokartonových a minerálních podhledů, příček, předsazených stěn Rekonstrukce podkroví včetně uložení izolací a parozábran Dodávky instalací (voda, elektro apod.) Opravy stěn, sádrové omítky, malování, bytová jádra Pokládka plovoucích podlah

Web: www.sapet.cz

Další související informace

Sconto nábytek

sconto nabytek, sconto nabytek Ostrava – Společnost Sconto vznikla již v roce 1990 v Německu a je považována za jednu z největších obchodních společností, která se zabývá prodejem nábytku v Evropě. V prodejnách Sconto nábytek Praha a Sconto nábytek Ostrava můžeme vybírat z velké sortimentu nábytku klasického, levného drobného nábytku, klasického, zahradního i různých bytových doplnku.

Úklidová firma Best

Úklid Ostrava, Úklidová firma Ostrava – Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid společných prostor v bytových domech apod. Provede úklid jakýchkoliv prostor. Zajistíme také služby v oblasti impregnace dřeva, impregnace krovů a impregnace nábytku.

Volná pracovní místa Ostrava

volná místa ostrava – Vyberte si volná pracovní místa pro Ostrava - Moravskoslezský kraj z naší nabídky podle požadovaného oboru, lokality nebo dalších detailních požadavů. Naše databáze je denně aktualizována, informace pocházejí od MPSV.

Načítání trvalo 1.5779 sekund.