+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony Piškule

Klíčová slova: sádrokartonářské práce,sádrokarton,

E-mail: info@sadrokartony-piskule.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2011

Popis: Provádíme veškeré sádrokartonářské práce a úpravy interiérů sádrokartonem. Montáž sádrokartonů, montáž podhledů, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra. Sádrokartony Piškule

Web: www.sadrokartony-piskule.cz/

Další související informace

Antény-Satelity Blažíček

anteny,satelity,montaz anten,montaz satelitu,hdtv, – Provádíme montáže všech typů anténních systémů od zaměření signálu až po kompletní dodávku a montáž na klíč pro velké objekty. České a zahraniční programy ze satelitu a z pozemního digitálního vysílání.

Pokrývači a klempíři

Klempíř,pokrývač,střechy,historické střechy, – JM - Pokrývačství a klempířství nabízí veškeré práce spojené se střechami a to jak práce klempířské tak pokrývačské i tesařské. Provádíme stavby nových střech, renovace a rekonstrukce střech starých i historických na hradech a zámcích.

Architektura, interier a design

Architektura, interier a design,stavebníprojekty, – Architektura, interier a design jsou obory navzájem velmi blízké, vzájemně se ovlivňují a doplňují. Pochopením těchto souvislostí vzniká špičková architektura bez kompromisů, dotažená v interiéru do těch nejjemnějších detailů.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.