+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sasa interier s.r.o.

Klíčová slova: Kuchyně,vestavěné skříně,stoly, kanceláře,schody

E-mail: sasainterier@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Nabídka služeb zakázkového truhlářství. Výroba kuchyní a vestavěných skříní,schodišť, zahradního nábytku, dětského nábytku, kancelářských prostor, prodej nábytkového kování, dřezů, laků a deskového materiálu.

Web: www.sasainterier.cz

Další související informace

Truhlářství David Pjaták

vestavěné skříně,nábytek na míru,kanceláře – vestavěné skřímě,nábytek na míru,zakázková výroba nábytku,Brno a okolí,Hodonínsko,kuchyně,kancelářský nábytek

Kovovýroba Jiří Jurčo

Mříže,vrata,kovovýroba,zámečnictví,schody,ploty. – Zakázková kovovýroba, zámečnictví, vrata, brány s pojezdem, branky, oplocení, ploty, mříže, schody, dveře. Zpracováváme ocel, nerez, sklo, dřevo. Vyrábíme drátěný programy. Soustružení, frézování, svařování.Výroba a prodej klíčů.

trepp-art.cz

schody, schodiště, výroba schodů, výroba schodišť – Dřevěné schody a schodiště vyrábíme na CNC strojích a dodáváme po celé ČR. Dřevěné i nerezové zábradlí na schodiště a schody, schodiště. Spolupracuje s celou řadou významných západoevropských schodišťářských firem. Již za krátkou dobu od svého vzniku se tak zařadila mezi významné výrobce schodišť v Evropě.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.