+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Saunová kamna,pece,topidl

Klíčová slova: kamna do sauny,saun.kamna,topidla,pece,infra zářič

E-mail: info@saunova-kamna.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2009

Popis: Specializovaný prodejce vybavení do sauny a technologií pro výrobu. Nabízíme saunové dveře, saunová kamna, parní generátory pro turecké sauny, celoskleněné dveře , dveře dřevěné, stínítka, podhlavníky, přesýpací hodiny. Dřevo pro výrobu lavic a stěn sauny: abychi, osika, severský, finský smrk levně. Garance nejnižších cen pro výrobky Harvia.

Web: www.saunova-kamna.cz

Další související informace

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Revize elektro zařízení

servis,revize,elektrické zařízení,kalibrace, – Provádím servis a revize elektrických zařízení v objektech třídy A, včetně označení spotřebičů a zavedení písemné agendy, kalibraci a verifikaci měřících systémů a přípravu strojů na splnění požadavků norem ISO.

Načítání trvalo 0.1203 sekund.