+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Schody, zábradlí a dveře

Klíčová slova: schody,zábradlí,dveře,schodiště

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Schody, zábradlí a dveře na míru. Firma Klavix s.r.o. zajistí návrh, výrobu a montáž za výhodnou cenu. Součástí dodávky je i statický výpočet. Nabízí také speciální Skleněné schody a skleněné zábradlí. Poradenství zdarma a montáž po celé České republice!

Web: www.klavix.cz

Další související informace

Zábradlí, zakázková kovov

Zábradlí, nerezové zábradlí, ocelová zábradlí, bal – Firma N-zábradlí podniká v oblasti zakázkové kovovýroby, výroba - nerezového zábradlí, balkónového zábradlí, ocelového zábradlí, skleněného zábradlí a atypického interiéru. Dalším odvětvím podnikání je výroba komponentů pro firmy, které mají stejné zaměření.

Renovace dveří a zárubní

renovace,dveře,dveří,zárubně,zárubní – Renovace všech druhů dveří, zárubní, kuchyňských linek, starožitného nábytku aj. bytových doplňků jako nástěnné hodiny atd. Domácnosti i firmy. Zkušenosti od roku 1995. Akce do konce ledna 2010 - viz naše internetové stránky.

LP steel

Zábradlí, nerez – Provádíme zámečnické práce z oceli a nerezu. Vyrábíme a montujeme ocelové a nerezové schody, zábradlí, balkonová zábradlí, madla, ploty, brány, branky a vrata. Oplocujeme pozemky.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.