+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sebaservis f.o.

Klíčová slova: opravy horizontálních obráběcích strojů, servis ho

E-mail: sebaservis@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2012

Popis: Sebaservis f.o. nabízí geometrické ustavení strojů, zprostředkování laseru, přebroušení dutiny vřetene ISO 40, ISO 50, čela vřetene. Přetukování hlavního uložení vřeteníku, opravy vřeteníku kompletní zámečnické práce. Přetěsnění O kroužků zpevňování, upínání nástroje, řazení. Stěhování obráběcích strojů a jejich následné ustavení. Demontáže, montáže nových ale i použitých horizontálních a obráběcích strojů. Servis do 24 hodin, možnost i o víkendech dle požadavku zákazníka.Podlévání vodících ploch, lepení turcitu, škrabání ploch, klínů, vřeteníků, stolů (osa B). Větší ale i menší opravy po dohodě se zákazníkem. Servis provádíme i v zahraničí (SRN, Francie, Slovensko, Polsko, Rakousko, Maďarsko a jiné destinace dle požadavku.)

Web: www.seba-servis.cz

Další související informace

Prodej a servis počítačů

servis počítačů, ostrava, počítače, opravy pc – Prodej výpočetní techniky, úsporné počítačové sestavy se zárukou 3 roky! Počítačové sestavy na zakázku. Servis počítačů a veškeré služby IT v Ostravě a okolí. Výhodné ceny, rychlé dodání, technická podpora.

Opravy a servis oken

Opravy oken, servis oken, sítě proti hmyzu, – Nabízíme opravy a servis oken a dveří , střešních oken či zimních zahrad. Dále poskytujeme veškeré příslušenství s tímto související (parapety, stínící technika, sítě proti hmyzu). Okny se zabýváme již od roku 1994.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.