+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis chlazení a montáže

Klíčová slova: chlazení, klimatizace, autoklimatizace

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2011

Popis: Montáže servis a prodej autoklimatizací, chladírenských zařízení a klimatizací. Provádíme servis, montáž i prodej zařízení značek Acond, Toshiba, Sinclair. Naše působnost je v jihomoravské kraji, především Jabloňany, Boskovice a Blansko.

Web: www.chlazenikvalitne.cz

Další související informace

Klimacool - klimatizace

klimatizace, klimacool, chlazení, ventilátory – Prodej a servis klimatizačních zařízení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory. Komplexní služby a dodávky: klimatizace, zvlhčovače, odvlhčovače, ventilátory, vzduchotechnika a chlazení. Klimatizace Midea, Hitachi, Daikin a LG.

SORKE - vzduchotechnika

vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, vytápění – Společnost SORKE s.r.o. Pardubice se specializuje v oboru vzduchotechnika na úpravy vnitřního prostředí staveb a technologií. Zajišťujeme návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

Diskuze Acond

tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechnika – Na webu Diskuze Acond jsu umístěné názory, rady a recenze tepelných čerpadel a klimatizací českého dodavatele Acond. Pokud si vybíráte vzduchotechniku nebo topení, navštivte tento web a přečtěte si názory ostatních.

Načítání trvalo 0.1053 sekund.