+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis počítačů Praha

Klíčová slova: servis počítačů, servis notebooků,oprava počítače

E-mail: marketing@pocservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2013

Popis: Opravy a servis počítačů, opravy a servis notebooků. Odvirování počítačů. Servis počítačů u zákazníka. Nabízíme také sestavení stolního počítače, ať už do kanceláře na práci s grafickými programi, či na hraní her.

Web: www.pocservis.cz

Další související informace

Servis počítačů a noteboo

servis počítačů, servis počítačů české budějovice, – Poskytuji kompletní služby v oblasti výpočetní techniky, zejména pro domácnosti. Opravuji a instaluji počítače,notebooky a související zařízení v Českých Budějovicích a okolí.Instalace a opravy převážně u zákazníka. Opravy instalace u zákazníka , provedu kdykoliv 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Výpočetní technika

oprava počítače,zálohování dat,sítě, – Naše firma Vám zajistí kompletní servis v oblasti výpočetní a telekomunikační techniky.Poradíme,vysvětlíme i méně zručným uživatelům, jak se starat o svůj počítač.Provádíme montáž datových rozvodů.Instalace a konfigurace PC dle přání zákazníka.

Servis počítačů v Praze

Servis počítačů, Servis PC, počítače, servis – Servis počítačů v Praze provádíme ve vaší kanceláři nebo u vás doma. Není tedy třeba počítač nikam převážet. Provádíme nejen opravy počítačů, ale samozřejmě i instalace programů, konfiguraci a instalaci sítí, nastavování bezdrátového přenosu dat pomocí WIFI apod. Poradíme vám i s nastavením vaší elektronické pošty a se zabezpečením a zálohou dat. Velmi dobře se orientujeme i v oblasti webhostingu a v oblasti správy domén. Můžeme Vám tedy pomoci i s umístěním vašich webových stránek.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.