+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis pro domácnost

Klíčová slova: Oprava výměna montáž vrtání malování pomocník

E-mail: info@servisprodomacnost.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Opravy, výměny, nátěry, instalace a montáže v domácnosti, oprava kuchyňských linek, - kutil - hodinový manžel, pomoc v nesnázích, výroba polic a regálů na míru, hledání dodavatelů, prodejců, Chcete něco změnit, ale nevíte jak?

Web: www.servisprodomacnost.cz

Další související informace

Malíři Brno

Malíři Brno, Malování pokojů Brno, Malíř Brno, Mal – V regionu Brno a okolí naše malířství poskytuje komplexní malířské a natěračské služby. Malířství se specializuje na malby pokojů, malby bytů, malby domů, malby kanceláří, nátěry fasád a další nátěry – například nátěry oken, nátěry dveří, nátěry radiátorů atd. Naši malíři a natěrači v katastru města Brno a okolí poskytují malířské a natěračské služby nepřetržitě již od roku 1998.

Malujeme byt

malování bytu,malíři,malíř,malířské práce – Jak si poradit, když malujeme byt. Rady a tipy na malování interiérů od zkušených malířů. Typy barev, možnosti malířských technik, technické rady pro malování bytu či domu. Co budete potřebovat, jak můžete vymalovat a vyvarovat se chyb.

Oprava obuvi, odevu

Oprava odevů, obuvi, čistírna, výměna podpatků – Poskytujeme služby v oblasti opravy odevů, obuvi,provozujeme brašnárství, provádíme sběrnu na čistírnu odevů. Měníme zipy u kalhot, bot, zkracujeme kalhoty, sukně, měníme podpatky, opravujeme brašny a iné.

Načítání trvalo 3.2954 sekund.