+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis pro domácnost

Klíčová slova: Oprava výměna montáž vrtání malování pomocník

E-mail: info@servisprodomacnost.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Opravy, výměny, nátěry, instalace a montáže v domácnosti, oprava kuchyňských linek, - kutil - hodinový manžel, pomoc v nesnázích, výroba polic a regálů na míru, hledání dodavatelů, prodejců, Chcete něco změnit, ale nevíte jak?

Web: www.servisprodomacnost.cz

Další související informace

Gera Přestavby LPG a CNG

montáž přestavba LPG CNG na FSI brc ag lovato – Provádíme montáž LPG a CNG u osobních a dodávkových automobilů. Pro přestavby používáme komponenty od firem Elpigaz, Tartarini, BRC, Lovtec, AG. Dále provádíme servis značek Vialle, Eurogas, Necam, Landi renzo, Lovato. Provádímě výměnu holandských nádrží a revize.

Ebog CV s.r.o vzduchotech

Klimatizace, vzduchotechnika, montáž klimatizace, – Dodávka klimatizace a vzduchotechniky na klíč. Realizujeme zakázky od projektu přes výrobu, dodávku, montáž a následně také servis těchto zařízení. Zajišťujeme pro své klienty dodávku a montáž veškeré klimatizace, nabízíme široký výběr ventilátorů, realizujeme teplovzdušné vytápění apod.

Autoskla

Autoskla, výměna autoskla, montáž autoskla, čelní – Autoskla, výměna předního, bočního či zadního autoskla jak u osobních tak užitkových vozidel. Autoservis, pneuservis, autoelektrika, diagnostika, montáž autoskla, správa vozového parku.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.