+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ServisLaser

Klíčová slova: laser, navařování, řezání, gravírování

E-mail: info@servislaser.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2013

Popis: Jsme firma zabývající se navařováním, gravírováním a mikrořezáním laserem. Navařujeme vložky forem, hrany střižných nástrojů ze slitin mědi, oceli a titanu. Gravírujeme loga, popisy až do hloubky 1 mm. Umíme řezat přesné a velmi malé součásti s tolerancí 0,01 mm.

Web: servislaser.cz/

Další související informace

Chráněná dílna MERKUR

Laser, pálení laserem, laserem, plazma, CNC kovový – Výroba stavebnic MERKUR, vláčků MERKUR, parních strojů merkur, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněná dílna a náhradní plnění, lakování malých dílů, řezání laser, vypalování plazma, CNC obrábění, soustružení, frézování, elektroerozívní obrábění, lisování, ohraňování, ruční montáž, zahradní program

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Manžetové gombíky

manžetové gombíky, gombíky na gravírování – Manžetové gombíky od nás sú garanciou kvality a záruky. Vyrábáme podla Vašho loga, vzoru. Výroba manžetových gombíků už od desiatichi páru. Manžetové gombiky skladom - zlaté, strieborné, luxusné, originálne, na zakázku.

Načítání trvalo 2.4438 sekund.