+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SIACITY s.r.o.

Klíčová slova: sacity, siacity s.r.o., lavičky, zastávka, kuřácký

E-mail: ViRe-registrace@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Společnost SIACITY s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává řady celohliníkových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou lavičky, zastávka, kuřácký přístřešek, odpadkový koš, informační tabule, informační vitrína, informační systém, cyklostojan, cyklostánek, zábrana vjezdu, ochranná mříž ke stromům, kontejner na zeleň.

Web: www.siacity.cz

Další související informace

Zakládání s.r.o. Společno

s.r.o., založení sro, zakládání sro. – Levné a rychlé založení společnosti s.r.o., společnost s ručením omezeným spol. s ro a založení sro, zakládání sro, zakládání společností s ručením omezeným, prodej obchodních společností. Založení nejrychleji. Company formation in Czech republic.

Založenie s.r.o., Celtic

založenie s.r.o., predaj s.r.o., zakladanie s.r.o. – Založenie a predaj spoločností s.r.o. nemusí byť zdĺhavé a drahé ak sa obrátite na Celtic. S nami totiž ušetríte až polovicu výdavkov a všetko stihneme 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov a naše referencie hovoria za nás.

lavičky, koše

lavičky, parkové lavičky, odpadkové koše, venkovní – Zabýváme se výrobou a prodejem produktů pro městský mobiliář jako jsou parkové lavičky, zahradní lavičky, litinové lavičky, odpadkové koše, venkovní koše, betonové koše, zahradní sedací soupravy, stojany na kola, zahrazovací sloupky, vázy pro mobilní zeleň.

Načítání trvalo 0.0982 sekund.