+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šití divadelnich opon

Klíčová slova:

E-mail: divadla.oponyP.R@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Zabývám se šitím divadelních opon, závěsů a jejím opravám. Šije se převážně z bavlněných sametu, moltonu, zatemňovacích látek a jiných materiálů. Tyto služby využiji divadla, kina, školy a jiná umělecká zařízeni.

Web: www.divadelni-zavesy-opony.cz

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Načítání trvalo 1.0346 sekund.