+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklenářství a Rámování

Klíčová slova: rámování, sklenářství, zrcadla, skleníky, pařeništ

E-mail: info@zasklime.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Zasklít a zarámovat to jsou přednosti naší firmy. Pařeniště a skleníky na objednávku včetně montáže. Zrcadla a spousty druhů paspart a dalších skleněných vymožeností nejen pro Váš byt a kancelář. Sklenářství a Rámování - Kotala Vlastimil

Web: www.zasklime.cz

Další související informace

Hošek - Rámování obrazů

rámování, prodej obrazů, rámy, lepení, laminace – Rámování obrazů a prodej obrazů. Rámy, klips rámy včetně atypických rozměrů. Lepení a laminace. Rámování - dřevo, hliník, plast. Sklo čiré, antireflexní, muzeální, plexi. Obrazy, plakáty. Obrazový závěsný systém. Realizace výstav a jiných akcí.

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.1684 sekund.