+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklenářství Legát

Klíčová slova: Skleněné obklady,skleněné pracovní a stolové desky

E-mail: katalog277@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2013

Popis: Výrobce originálních barevných skleněných obkladů PS Glass. Skleněné obklady za kuchyňskou linku, barevné skleněné pracovní a stolové desky. Možnost použít do obkladu fotomotiv. Celoskleněné dveře s možností úpravy pískováním, či vitráží. Skleněné dělící stěny.

Web: sklenarstvi-legat.cz

Další související informace

Umělý kámen HI-MACS

umělý kámen, himacs, kuchyně, pracovní desky – Stránky o umělém kameni HI-MACS společnosti LG. Umělý kámen HI-MACS je extrémně trvanlivý, odolný proti nárazu, poškrábání a opotřebení při každodenním použití, a to i v oblastech vysoké zátěže. Může být řezán, vrtán a tvarován stejně snadno jako dřevo; možnost tepelného tvarování, spojování beze spár a neviditelného opravování. Využití umělého kamene je především v kuchyních a koupelnách při výrobě dřezů, umyvadel a kuchyňských linek, ale i barových a recepčních pultů a na obklady fasád. Designový nábytek a interiérové doplňky. Široká paleta barev.

Skleněné obklady

skleněné obklady, skleněné pracovní desky, kuchyň, – Nabízíme skleněné obklady a skleněné pracovní desky do kuchyně, celoskleněné dveře, lacobel, velký výber barev a ornamentů. Dále nabízíme také grafosklo, fototisk na sklo a barevná skla. Skleněné obklady a pracovní desky do kuchyně

VSS s.r.o.

Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan – Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.