+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklenářství Legát

Klíčová slova: Skleněné obklady,skleněné pracovní a stolové desky

E-mail: katalog277@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2013

Popis: Výrobce originálních barevných skleněných obkladů PS Glass. Skleněné obklady za kuchyňskou linku, barevné skleněné pracovní a stolové desky. Možnost použít do obkladu fotomotiv. Celoskleněné dveře s možností úpravy pískováním, či vitráží. Skleněné dělící stěny.

Web: sklenarstvi-legat.cz

Další související informace

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky Praha – Prodáváme ochranné pracovní pomůcky - velkoobchod, maloobchod, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky.

Rekonstrukce domů, bytů

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen – Firma Koudelka, to je tým zkušených řemeslníků, kteří pro Vás zajistí vše okolo rekonstrukce domů, bytů a koupelen v Liberci, Jablonci nad Nisou, Semilech, Turnově, a ostatních městech Libereckého kraje.

Skleněné obklady

Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná s – Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná skla, Skleněné dveře, Dělící stěny, Fazetová skla, Žáruvzdorná skla, Vitráže. Dále vyrábíme izolační dvojskla, provádíme rámování, renovaci oken. Prodáváme plexisklo. Obecné sklenářství.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.