+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKLENĚNÉ FIGURKY JOHANES

Klíčová slova: Skleněné figurky,skleněná zvířátka,figurky ze skla

E-mail: johanes-sklo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2011

Popis: Představujeme Vám výrobky naší malé olomoucké dílny. Již od roku 2002 zde vznikají tažením nad plamen skleněné minifigurky. Použito je na ně výhradně české sklo. Protože se jedná o ruční práci, je každá z figurek originál a může se tak od zobrazené mírně lišit. K výrobě využíváme sklo široké škály barev. To dává možnost povolit uzdu Vaší fantazii a sami si můžete zvolit barvu (kombinaci barev) Vámi vybrané figurky.

Web: www.johanes-sklo.cz

Další související informace

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.2201 sekund.