+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKLENĚNÉ FIGURKY JOHANES

Klíčová slova: Skleněné figurky,skleněná zvířátka,figurky ze skla

E-mail: johanes-sklo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2011

Popis: Představujeme Vám výrobky naší malé olomoucké dílny. Již od roku 2002 zde vznikají tažením nad plamen skleněné minifigurky. Použito je na ně výhradně české sklo. Protože se jedná o ruční práci, je každá z figurek originál a může se tak od zobrazené mírně lišit. K výrobě využíváme sklo široké škály barev. To dává možnost povolit uzdu Vaší fantazii a sami si můžete zvolit barvu (kombinaci barev) Vámi vybrané figurky.

Web: www.johanes-sklo.cz

Další související informace

Malířství Pavel Heřman

malářství Brno, natěračství Brno, Brno, malíři – Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Načítání trvalo 0.2797 sekund.