+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKLENĚNÉ FIGURKY JOHANES

Klíčová slova: Skleněné figurky,skleněná zvířátka,figurky ze skla

E-mail: johanes-sklo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2011

Popis: Představujeme Vám výrobky naší malé olomoucké dílny. Již od roku 2002 zde vznikají tažením nad plamen skleněné minifigurky. Použito je na ně výhradně české sklo. Protože se jedná o ruční práci, je každá z figurek originál a může se tak od zobrazené mírně lišit. K výrobě využíváme sklo široké škály barev. To dává možnost povolit uzdu Vaší fantazii a sami si můžete zvolit barvu (kombinaci barev) Vámi vybrané figurky.

Web: www.johanes-sklo.cz

Další související informace

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.