+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklo a křišťál, bloky

Klíčová slova: křišťál, křišťálové sklo, pyramidy, věštící koule

E-mail: skmoch@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Všechny naše produkty jsou čisté, bez bublin a bez prachu. · Většina českých sklářů nakupuje sklo od nás. · Materiál: optické sklo kvality BK9. · Zboží odešleme 1 den po obdržení platby na účet (možný též osobní odběr). · Hlavní komponenty uměleckého skla jsou: Na, K, B. · Skleněné bloky jsou ve velikosti 8*23*50cm (liší se podle barvy), při přibližné váze jednoho bloku 23 kg (liší se podle barvy) · Poštovné zdarma u větších objednávek. · Při případném dotazu nás prosím kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Web: www.xyzglass.com/index_cz.html

Další související informace

Panag.cz

sklo, porcelán, nože, příbory, mlýnky, dárky – Internetový prodej skla, porcelánu, keramiky, kameniny, příborů, nožů, originálních dárků, hodin, mlýnků na koření a dalších výrobků.Značky výrobců La Vida, Love Plates, Maxwell&Williams, VacuVin, Zwilling, Zassenhaus, Nextime, William Bounds.

Crystal HeArt

broušené sklo, Bohemia, křišťál, sklo, olovnatý – Výroba a prodej ručně broušeného olovnatého křišťálu. Vyrábíme tradiční české dekory, ale na přání zákazníků vyvzorujeme nové dekory pro jejich trh. Dále se zabýváme výrobou dárkových předmětů k různým příležitostem, jako jsou firemní dárkové předměty s logem, sportovní poháry atd.

Skleničky-Obchod.cz

sklenicky, sklo, ryte, brousene, sklenice,darkove – Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu! Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu!

Načítání trvalo 0.0698 sekund.