+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklo a křišťál, bloky

Klíčová slova: křišťál, křišťálové sklo, pyramidy, věštící koule

E-mail: skmoch@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Všechny naše produkty jsou čisté, bez bublin a bez prachu. · Většina českých sklářů nakupuje sklo od nás. · Materiál: optické sklo kvality BK9. · Zboží odešleme 1 den po obdržení platby na účet (možný též osobní odběr). · Hlavní komponenty uměleckého skla jsou: Na, K, B. · Skleněné bloky jsou ve velikosti 8*23*50cm (liší se podle barvy), při přibližné váze jednoho bloku 23 kg (liší se podle barvy) · Poštovné zdarma u větších objednávek. · Při případném dotazu nás prosím kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Web: www.xyzglass.com/index_cz.html

Další související informace

ACE NONSTOP sklenářství

sklenářství, sklo, sklenáři, zasklívání. – Naše firma poskytuje sklenářské služby 24 hodin denně. Jsme připraveni Vám pomoci, jak v případě nenadálých havárií, tak při běžné údržbě. Provádíme veškeré sklenářské práce včetně pískování skel a instalace folií. Okamžitá pomoc v případě nenadálých havárii. Firma je na trhu od roku 1996, naši pracovníci jsou vyučeni v oboru a ochotně vyřeší Vaše problémy.

Vetrotech

protipožární sklo, protipožární dveře – Vyrábíme a dodáváme čiré bezpečnostní protipožární sklo a protipožární dveře. Společnost Vetrotech Saint-Gobain se specializuje na výrobu a vývoj protipožárních skel vysoké kvality. Tato skla jsou díky použití moderních technologií čirá (bez drátěné vložky), čímž se zvyšuje transparentnost a přenos denního světla do interiérů budov.

Nápojové sklo Crystalex

nápojové sklo, sklenice, sklleničky, karafa, džbán – U nás najdete nápojové sklo z produkce společnosti Crystalex a.s. Sklenice na víno, sekt, nebo na pivo, či karafa, džbánek, drink set, to vše s kvalitou zaručující registrovaná ochranná známka Bohemia Crystalex.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.