+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slach-fasády

Klíčová slova: Zateplovaní fasád ,Opravy fasád ,Nátěry fasád

E-mail: info@slach-fasady.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2014

Popis: Zateplení fasád provádíme jak s polystyrenem, tak s minerální vatou výhradně s certifikovanými systémy. Na tyto certifikované systémy jsme odborně proškoleni a po celou dobu realizace zakázky pracují pouze čeští řemeslníci. Sestavíme Vám celkovou cenovou kalkulaci zdarma, dohodnutá cena je pevná a nebude překročena. Hlavní prioritou je pro nás Vaše spokojenost.

Web: www.slach-fasady.cz/

Další související informace

Zednické práce a nátěry

zateplení domu, rekonstrukce domu, nátěry fasád – Firma Strachota nabízí revitalizaci a zateplování rodinný i panelových domů a budov, zednické práce, malby, nátěry, rekonstrukce bytového jádra, dekorativní nástřiky, omítky a nátěry fasád. Provádíme jak exteriérové, tak interiérové úpravy dle přání zákazníků.

Zlatá čísla

zlatá čísla, zlaté číslo, O2 karta, O2 karty, sim – Internetový prodej nových a nepoužitých, perfektně zapamatovatelných mobilních čísel, vhodných pro firmy, osobní prestiž a jiné. Největší výběr a nejnižší ceny na internetu.

Zateplení fasád Brno

zateplení fasád Brno, zateplení domu v Brně, zedni – Zabýváme se zateplením fasád jakýchkoli rodinných i panelových domů. Kromě zateplení v Brně a okolí nabízíme také zednické práce a rekonstrukce bytového jádra domu či bytu. Zateplení fasád Brno, zateplení domů.

Načítání trvalo 3.7682 sekund.