+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Služby hodinového manžela

Klíčová slova: hodinový manžel, Znojmo, Třebíč, Moravské Budějovi

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2013

Popis: Nabízíme služby hodinového manžela v lokalitách Znojmo, Třebíč, Moravské Budějovice a okolí. Hodinový manžel je pomocník na opravy, montáže, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, instalatérské práce a údržbářské práce pro byt, dům a zahradu.

Web: www.novak-sluzby.cz

Další související informace

Spokojená rodina

hlídání dětí,hodinový manžel,mytí oken,venčení psů – Poskytujeme služby pro rodinu-dům-zahradu a to: hodinový manžel, hlídání dětí, péče o seniory, práce na zahradě, práce v domácnosti, čištění koberců extraktorem, čištění čalouněného nábytku a další služby ve městech Brno, Blansko, Boskovice a Letovice

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel, hodinový manžel Praha, úklid – Jsme služba pro domacnosti také pro firmy profesionální hodinový manžel Praha. Služby hodinových manželů nabízíme na území hlavního města Prahy. Od drobné pomoci v domácnosti až po kompletní drobné řemeslné práce.

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel – Hodinový manžel Praha – Naše služby jsou určeny Vám všem, pro něž je starost spojená s údržbou nemovitosti příliš časově náročná a zatěžující. My Vám nabízíme komplexní služby . Chceme docílit veškerého pohodlí pro Vás vaši rodinu nebo společnost.

Načítání trvalo 0.3044 sekund.