+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Smiřice - nábytek

Klíčová slova: výroba, prodej, na míru, nábytku, zakázková

E-mail: registrace@nabyteklamino.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2008

Popis: Vyrábíme nábytek na zakázku - kancelářský, lékárenský a kuchyňský nábytek pro atypické interiéry, hotely a penziony, lékárny. Dodáváme nábytek pro market OBI, materiál LTD s hranou ABS. Stavíme sruby z kompaktních smrkových trámů, pergoly.

Web: www.nabyteklamino.cz

Další související informace

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Kovářství Fibigar

kovářství,fibigar,historické,repliky,výroba,nože – Umělecké kovářství Fibigar, výroba historických replik i uměleckokovářských výrobků. Zaměřuji se na výrobu historických replik. Především na keltské a germánské období. Není ale problém přijít i s jiným přáník které se týka např.: bytovích dolňků, svícnů, krbového nářadí, věšáků a mnoha dalšího podle vašeho přání.

Načítání trvalo 0.1728 sekund.