+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

snubní a zásnubní prsteny

Klíčová slova: snubní prsteny, zásnubní prsteny, výkup zlata

E-mail: ladislavkouril@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Zlatnictví Ladislav Kouřil vyrábí snubní prsteny, zásnubní prsteny a šperky na zakázku. Provádíme výkup zlata a zlomkového zlata. Sídlem našeho zlatnictví je Brno, působíme však pro celou Českou republiku.

Web: www.snubni-prsteny-lk.cz

Další související informace

Šperky

Šperky, snubní prsteny, zlatnictví – Prodáváme luxusní sperky, snubní prsteny, snubní prstýnky, snubní prsteny, bíle zlato, zásnubní prsteny, diamanty,Elegantní kolekce z bílého zlata ryzostí 14k a 18k. V dámských prstenech jsou zasazeny brilianty nebo syntetické zirkony.

Snubní prsteny na zakázku

snubní prsteny, Altar, prsteny, chirurgická ocel – Představujeme vám nové snubní prsteny Altar. Altar je značka, která vznikla teprve letos a snaží se co nejvíce přizpůsobit požadavkům klientů. Přináší vám snubní prsteny z chirurgické oceli a titanu.

Informace o prstenech, materiály, typy prstenů, jak vybrat prsten

prsten, prsteny, snubní prsteny – Vše o prstenech, popis jednotlivých druhů prstenů a následná péče o tyto šperky. Získáte informace o používaných materiálech a získáte tipy jak správně vybrat prsten. Popis jednotlivých druhů prstenů a postupy jak správně pečovat o již zakoupené šperky. Dozvíte se používané materiály na jejich výrobu a další zajímavé tipy.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.