+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVBA krbů s.r.o.

Klíčová slova: krb, krby Brno, krby, kamna, komíny, kachlová kam

E-mail: krby@stavbakrbu.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Kamnářství a kominictví. Stavba krbu, komína nebo kamen se zárukou funkčnosti celého systému. Krbová vložka může být teplovodní nebo teplovzdušná, kamna kachlová, sálavá i akumulační. Vytvoříme 3D návrh krbu zdarma.

Web: www.stavbakrbu.com

Další související informace

KrbyNej

krb, krby, kamna, krbová vložka, krby kamna – Provedeme realizaci krbu dle Vašeho přání s ohledem na technické možnosti. Cílem naší firmy je dokonalá a profesionální práce při realizaci krbu ve Vašem domě či bytu. Vaše přání s naší profesionalitou je cesta k Vaší spokojenosti.

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Krbová kamna

krbova, kamna – Toužíte mít ve své domácnosti teplo rodinného domova? Krbová kamna jsou to pravé pro vás. Krbová kamna vám ušetří spoustu peněz. Krbová kamna jsou ideální společník pro dlouhé zimní večery. Krbová kamna lze zakoupit i na našem e-shopu.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.