+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVBA krbů s.r.o.

Klíčová slova: krb, krby Brno, krby, kamna, komíny, kachlová kam

E-mail: krby@stavbakrbu.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Kamnářství a kominictví. Stavba krbu, komína nebo kamen se zárukou funkčnosti celého systému. Krbová vložka může být teplovodní nebo teplovzdušná, kamna kachlová, sálavá i akumulační. Vytvoříme 3D návrh krbu zdarma.

Web: www.stavbakrbu.com

Další související informace

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce panelového bytu, rodinné domy na klíč či dílčí řešení stavby. Rekonstrukce panelového bytu a interiérů, veškeré instalaterské, topenářské, plynařské práce, zednické, sádrokartonářské a betonářské práce.

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Načítání trvalo -99.77 sekund.