+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby srubu

Klíčová slova: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby

E-mail: storm156@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby, roubenky, stavby ze dřeva, hrubé stavby.Realizujeme srubové domy a roubenky, chaty, rekreační objekty, zahradní domky, altány a pergoly. Vše rychle, levně a kvalitně.

Web: www.stavby-srubu.cz

Další související informace

Návrhy a realizace zahrad

návrhy zahrad, realizace zahrad – Naše firma vám může poskytnout návrhy a realizaci vaší zahrady a zahradních jezírek. Nebo vám poskytneme podrobný návrh vaší zahrady, se stručným návodem jak postupovat, kde a jakým způsobem konkrétní rostliny vysadit.

inzenyring

sprava budov, realizace staveb, projekce, facilit – Inženýrská činnost při přípravě a realizaci pozemních a dopravních staveb,organizace výběrových řízení, technický dozor investora, poradenská činnost, správa budov a optimalizaci nákladů na provoz,reporting.

Vybavení posiloven

realizace komerční posilovny, profesionální posilo – FITBAU se zaměřuje na realizaci a vybavení posiloven. Dodává profi cardio stroje, profi posilovací stroje, stroje na rehabilitaci i funkční trénink, činky, osy, kotouče a podlahy. 20 let zkušeností v tomto oboru, vlastní sklady, stroje vyráběné zejména v USA. Zákazníkům vždy pomáhá s návrhem a doporučuje vybavení posiloven, vytvoření 2D a 3D návrhy posilovny, rozvržení zón. Všechny stroje doručuje, instaluje a provádí jejich záruční i pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.