+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby srubu

Klíčová slova: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby

E-mail: storm156@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby, roubenky, stavby ze dřeva, hrubé stavby.Realizujeme srubové domy a roubenky, chaty, rekreační objekty, zahradní domky, altány a pergoly. Vše rychle, levně a kvalitně.

Web: www.stavby-srubu.cz

Další související informace

Dřevostavby Brno - ROVAX,

rovax, brno, dřevostavby, rodinné, domy, domky – Nabízíme projektování a realizaci rodinných domů - dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy a rodinné domy na klíč. Naše dřevostavby mají vysokou míru zateplení a jsou cenově dostupné pro každého. Dřevostavba je správná volba.

Realizace a údržba zahrad

realizace zahrad, úprava zahrad, údržba zeleně – Provádíme údržbu zahrad, úpravu již stávající zeleně i nové realizace zahrad. Zahradnické služby, které poskytujeme přizpůsobíme Vašim požadavkům. Udržba zeleně, sadovnická projekce, sekání trávníků, celoroční údržba zahrady, zeleně i firemních areálů. V naší bohaté fotogalerii se můžete podívat na některé námi realizované rojekty. Zahradu Vám zajistíme v okolí měst Olomouc, Šternberk, Šumoperk, Přerov popřípadě po domluvě zajedeme i do vzdálenějších míst

Realizace zahrad

Realizace zahrad,návrhy,zahradní architektura – Jsme česká firma, která nabízí realizace zahrad, zahradní architektura, zahradnické služby, sadovnické úpravy. Specializací firmy je kácení či rizikové kácení stromů, údržba veřejné zeleně, arboristika -péče o stromy, realizace jezírek.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.