+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby srubu

Klíčová slova: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby

E-mail: storm156@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby, roubenky, stavby ze dřeva, hrubé stavby.Realizujeme srubové domy a roubenky, chaty, rekreační objekty, zahradní domky, altány a pergoly. Vše rychle, levně a kvalitně.

Web: www.stavby-srubu.cz

Další související informace

Architektonická kancelář

Architektonická kancelář, Architekt, návrh staveb, – Architektonická kancelář, architekt, Ing. Arch. Karel Hanzlík nabízí služby v oblasti navrhování staveb, projektování staveb a urbanismu. Architektonické návrhy staveb, návrhy interiérů, projektová činnost, projektová dokumentace.

Závlahy, závlahové systém

Závlahy, závlahové systémy, realizace zahrad – Naše společnost se specializuje na závlahy. Dodáváme závlahové systémy pro zahradní a zemědělské závlahy, realizujeme kapkové závlahy i mikropostřiky a nabízíme profesionální realizace zahrad a sadů.

Kanadské sruby na klíč

kanadské sruby, sruby na klíč – Novodobé kanadské sruby a sruby na klíč Vám nabízejí možnost tradičního a stylového bydlení nebo rekreace v novostavbě kanadské sruby a sruby na klíč. Na Vámi zadaném půdorysu Vám postavímekanadské sruby a sruby na klíč.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.