+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební pohotovos

Klíčová slova: stavebnictví, řemeslné práce, stavební pohotovost

E-mail: stavebni.p@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2009

Popis: Potřebujete rychlé a kvalitní řemeslné práce v Praze a okolí? Zavolejte Stavební pohotovost! Nabízíme instalatérské, malířské, zednické, elektrikářské i zahradnické práce. Navíc zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů a služby hodinového manžela.

Web: www.stavebni-pohotovost.cz

Další související informace

Stavební práce - stavby

Stavební činnost, stavební práce, stavby na klíč, – Česká stavební firma provádí stavební práce - rekonstrukce a stavby na klíč. Zakázky realizujeme po celé republice. Od projektu až k dokončovacím pracem. Provádíme také rekonstrukce budov a v případě přání klienta i stavební dozor.

StavbyMoravec

Stavební práce, novostavby, rekonstrukce, ploty. – Nabízíme stavební práce a to jak novostavby, tak rekonstrukce, stavbu plotu, pokládku zámkové dlažby, projekční práce, dřevostavby, stavbu krbu, stavbu plotu, montáž sádrokartonu, malby, rekonstrukce bytového jádra a další.

Stavební firmy

stavební firma, stavební práce, stavebnictví – Sháníte kvalitní stavební firmu, na kterou se budete moci spolehnout? Připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům stavební firmy Hradec Králové Jana Marka. Firma vám garantuje zajímavé ceny a rychlé dokončení prací. Navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.