+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební pohotovos

Klíčová slova: stavebnictví, řemeslné práce, stavební pohotovost

E-mail: stavebni.p@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2009

Popis: Potřebujete rychlé a kvalitní řemeslné práce v Praze a okolí? Zavolejte Stavební pohotovost! Nabízíme instalatérské, malířské, zednické, elektrikářské i zahradnické práce. Navíc zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů a služby hodinového manžela.

Web: www.stavebni-pohotovost.cz

Další související informace

C. Bau, s.r.o.

stavebnictví, stavební firma – Společnost C.Bau spol. s r.o. je stavební společnost, která je etablovaná na stavebním trhu od roku 1994. Téměř 70% kapacity společnosti je orientováno na stavební servis, který v komplexu poskytujeme průmyslovým společnostem.

Zámečnické práce Praha

Zámečnické práce, stavební zámečnictví, Praha – Zámečnické práce – ploty, mříže, balkónové zábradlí, schodiště, přístřešky, vjezdová vrata. Opravy kontejnerů, povrchová úprava kovů ( nanášení práškové barvy dle přání zákazníka ).

Stavební firmy

stavební firma, stavební práce, stavebnictví – Sháníte kvalitní stavební firmu, na kterou se budete moci spolehnout? Připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům stavební firmy Hradec Králové Jana Marka. Firma vám garantuje zajímavé ceny a rychlé dokončení prací. Navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 3.3257 sekund.