+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební řezivo - Krejzl

Klíčová slova: stavební řezivo, prodej řeziva, truhlářské řezivo

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: Nabízíme výrobu a prodej řeziva. Hranoly, fošny, prkna, latě a jiné stavební řezivo. Dále nabízíme pořez kulatiny, sušené řezivo, výrobu lesních oplocenek, sněhových zábran a jednorázových palet. Truhlářské řezivo.

Web: www.krejzlpila.cz/Stavebni-rezivo.html

Další související informace

Rodinné domy

rodinné domy, jižní čechy, nové domy, prodej domů – Prodej zděných rodinných domů na klíč na Třeboňsku. Domy se nacházejí v malebné krajině Jižních Čech, jsou určeny pro bydlení i k rekreaci a odpovídají posledním evropským trendům. Projekt Domy Za Chmelnicí je tvořen 28 rodinnými domy typu A, B, C, D. Rodinné domy se svěžími barevnými fasádami jsou rozmístěné na pozemcích o ploše 600 - 1300 m2.

Prodej truhlářského a sta

truhlářské řezivo, kvh hranoly, lepené hranoly – Prodej truhlářského řeziva sušeného,Stavebního řeziva,Vazby,Sušené 4straně hoblvaná prkna ,hranoly ,latě, KVH hranoly,euro hanoly, dveřní sendviče,Projekty schodišť-šablony 1:1,projekty pergol,krovů. Vše skladem.

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo – Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Načítání trvalo 2.9400 sekund.