+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební řezivo - Krejzl

Klíčová slova: stavební řezivo, prodej řeziva, truhlářské řezivo

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: Nabízíme výrobu a prodej řeziva. Hranoly, fošny, prkna, latě a jiné stavební řezivo. Dále nabízíme pořez kulatiny, sušené řezivo, výrobu lesních oplocenek, sněhových zábran a jednorázových palet. Truhlářské řezivo.

Web: www.krejzlpila.cz/Stavebni-rezivo.html

Další související informace

Pila a střechy František

, Střechy, Stavební řezivo, Střešní krytina, Lišty – Pila a střechy František Zubr, pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo – Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Kompletní stavební práce

Kompletní stavební práce, Pardubice, Chrudim – Zajišťujeme kompletní stavební práce v oblastech Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí. Nabízíme přípravné práce, stavební práce, zednické, topenářské, zednické, instalatérské, sádrokartonářské, malířské, elektrikářské,podlahářské a úklidové práce. Do našeho týmu vybíráme pracovníky s nejlepší kvalifikací a odborností. Našim cílem je spokojený zákazník!

Načítání trvalo 0.5381 sekund.