+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVITELSTVÍ PAVLUK

Klíčová slova: provádění staveb, výstavba na klíč, půdní vestavby

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: www.stavitelstvi-pvluk.cz

Další související informace

ekopro

dřevostavby, domy na klíč, nízkoenergetické domy, – Dřevostavby, nízkoenergetické rodinné domy na klíč. Stavíme montované domy na klíč z ekopanelu. Stavební systém ekopanel - rychlá stavba, minimum starostí, příjemné bydlení, úsporný provoz. Zajistíme vše spojené se stavbou - hrubá stavba nízkoenergetických rodinných domů, montáž příček, podhledů a půdních vestaveb, topenářství, vodoinstalatérství, pergoly, zahradní nábytek, truhlářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, fasády.

PROSTAVBY, a.s.

Stavby na klíč, sportovní stavby, výstavba hřišť – Komplexní dodávky pozemních staveb na klíč. Veškeré zemní práce, výstavba zpevněných ploch, chodníků a komunikací,inž. sítí. Specialista na sportovní stavby. Víceúčelová, fotbalová a tenisová hřiště.

Chciauto.com

nákup ojetého vozu, ojetý vůz na klíč, prověření – Zprostředkování koupě ojetého vozu, poradenství při koupi ojetého vozu, Kontrola ojetého vozu před koupí, Vyhledání ojetého vozu na klíč. Zprostředkování STK, převodu vozidel a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 3.1508 sekund.