+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVITELSTVÍ PAVLUK

Klíčová slova: provádění staveb, výstavba na klíč, půdní vestavby

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: www.stavitelstvi-pvluk.cz

Další související informace

Zahrada na klíč - návrh a

zahrady na klíč, realizace zahrad, návrhy zahrad – Realizujeme zahrady na klíč, jezírka, terasy, ploty, pergoly, udržujeme a zavlažujeme trávníky a zahrady, okrasné rostliny, sadové úpravy, zídky, odvodňujeme pozemky, prodáváme rostliny a zahradní materiál v Beskydech a celé ČR.

SolarProgress-solární ele

Solární kolektory na klíč, měniče SMA – Projekce a realizace fotovoltaických elektráren, kolektorů pro ohřev TVU + vytápění. Systémy pro ohřev vody v bazénu. Nabízíme: např. solární kolektory, solární kolektory na bytové domy, solární kolektory na klíč...

Stavby domů na klíč

stavba domů, domy na klíč, rodinné domy na klíč, r – Máte nevyhovující starý byt nebo půdní vestavbu? Obraťte se na Domestik. Provádíme rekonstrukce bytů, domů i výstavbu půdních prostor. Zrekonstruujeme a vytvoříme Vám nový byt či půdní vestavbu podle Vašich přání. Disponujeme i vlastní truhlářskou výrobnou.

Načítání trvalo 3.4724 sekund.