+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVITELSTVÍ PAVLUK

Klíčová slova: provádění staveb, výstavba na klíč, půdní vestavby

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: www.stavitelstvi-pvluk.cz

Další související informace

Neralakstav s.r.o.

stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce interi – Stavební firma provádí stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce interiérů a exteriérů, zateplování fasád, montáž sádrokartonových systémů, podlahářské práce, zednické, malířské, tapetářské, instalatérské, topenářské, lakýrnické i výškové práce.

Střechy Filko

Střechy na klíč, Střešní krytina, Filko – Vyrábíme betonovou střešní krytinu FILKO s širokým sortimentem doplňků. Dodáváme podstřešní fólie, klempířské prvky, žlaby a svody z různých materiálů, střešní okna, hromosvody. Také vyrábíme kvalitní stavební řezivo.

Chciauto.com

nákup ojetého vozu, ojetý vůz na klíč, prověření – Zprostředkování koupě ojetého vozu, poradenství při koupi ojetého vozu, Kontrola ojetého vozu před koupí, Vyhledání ojetého vozu na klíč. Zprostředkování STK, převodu vozidel a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.