+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STOLAŘSKÉ POTŘEBY

Klíčová slova: stolařské potřeby,nábytkové kování,stavební kování

E-mail: arden@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Dodáme Vám například kompletní sortiment kování Hettich, nábytková dvířka Trachea, dřevěné profily a mřížky od firmy FK, spojovací materiál, krytky, utahovací bity, bukové lamelky a kolíky, zátky, ABS hrany, dýhové a lamino hrany od společnosti Hranipex, plastové součástky jako jsou vzdušníky, průchodky, kluzáky, upevňovací elementy, tlumiče nárazů. Dále také úchytky, věšáky, háky, skoby, očka, kolečka, nábytkové a stavební závěsy, zásuvkové výsuvy, zámky Hobes, protiplechy, kliky, kukátka, záklopky, zástrče, vložky Fab a Evva (Guard), bezpečnostní kování, okenní kliky, magnetky, podpěrky, závěsné kování, plynové písty a vzpěry, lůžkové kování, větrací mřížky, šatní tyče, nohy a nožky, dřezy různých značek, např. Teskor, vodovodní baterie firmy Novaservis, kování na posuvné dveře Salu, příborníky, hmoždinky, úhelníky, konzoly, opravné vosky, tmely, silikony Den Braven, lepidla, vrtáky, stopkové frézy Freud, pilové kotouče Freud a Pilana, odpadkové koše, brusivo, osvětlení, LED pásky a hliníkové profily k nim, multifunkční sloupy s příslušenstvím a mnoho dalšího.

Web: www.stolarskepotreby.eu

Další související informace

Informace a historie o nábytkovém kování

nábytkové kování – Nábytkové kování má svou tradici, která sahá již do dávných dob. Vítáme Vás na www stránkách, které Vás seznámí s historií a krásou nábytkového kování. Dozvíte se také o uměleckém kovářském umění.Buďte vítání,máte-li nějaké poznatky, podělte se o ně.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.