+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STOLAŘSKÉ POTŘEBY

Klíčová slova: stolařské potřeby,nábytkové kování,stavební kování

E-mail: arden@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Dodáme Vám například kompletní sortiment kování Hettich, nábytková dvířka Trachea, dřevěné profily a mřížky od firmy FK, spojovací materiál, krytky, utahovací bity, bukové lamelky a kolíky, zátky, ABS hrany, dýhové a lamino hrany od společnosti Hranipex, plastové součástky jako jsou vzdušníky, průchodky, kluzáky, upevňovací elementy, tlumiče nárazů. Dále také úchytky, věšáky, háky, skoby, očka, kolečka, nábytkové a stavební závěsy, zásuvkové výsuvy, zámky Hobes, protiplechy, kliky, kukátka, záklopky, zástrče, vložky Fab a Evva (Guard), bezpečnostní kování, okenní kliky, magnetky, podpěrky, závěsné kování, plynové písty a vzpěry, lůžkové kování, větrací mřížky, šatní tyče, nohy a nožky, dřezy různých značek, např. Teskor, vodovodní baterie firmy Novaservis, kování na posuvné dveře Salu, příborníky, hmoždinky, úhelníky, konzoly, opravné vosky, tmely, silikony Den Braven, lepidla, vrtáky, stopkové frézy Freud, pilové kotouče Freud a Pilana, odpadkové koše, brusivo, osvětlení, LED pásky a hliníkové profily k nim, multifunkční sloupy s příslušenstvím a mnoho dalšího.

Web: www.stolarskepotreby.eu

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.