+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolařské práce Hlučín

Klíčová slova: Podlahy,Nábytek,Masiv,Hlučín,Stolařské práce

E-mail: PMarencak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od kuchyňských linek , kancelářského nábytku , dětských pokojů , vestavěných skříní až po obklady rodinných domků. V oboru se stolařskými prácemi působíme jíž několik let. Používáme nejmodernější materiály jako je Lamino , ABS-hrany , ale také klasické materiály jako je masiv. Naše možnosti prací jsou velké, ale vše záleží také na domluvě se zákazníkem. Naše sídlo je v Darkovičkách u Hlučína, ale také působíme širokém okolí jako je Ostrava apod.

Web: www.stolarina.cz

Další související informace

Jednoduchý přivýdělek

práce z domova, jednoduchá práce, práce na pc – Nabízím nenáročnou práci z domova. Potřebujete telefon a internet. Pro vážné zájemce, kteří chtějí změnu.Skvělá příležitost pro každého, stačí chvilka Vašeho času. Podpora a zaškolení samozřejmostí.Pište si o informace.

Prace

práce – Zemní a výkopové práce, autodoprava, bourání a bourací práce jsou naší doménou v Prostějově, Olomouci i okolí. Provozujeme také kontejnerovou dopravu a pronájem kontejnerů.

Romana Gabrielová-Finančn

spolehlivá práce přes interet, hledám práci, dopyt – Hledáte seriózní a spolehlivý přivýdělek,který můžete dělat z pohodlí svého domova? Toužíte po finanční nezávislosti a svobodě,ale nevíte si rady, kde a jak začít a komu věřit?Poradím vám, jak začít bez rizika.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.