+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolařské práce Hlučín

Klíčová slova: Podlahy,Nábytek,Masiv,Hlučín,Stolařské práce

E-mail: PMarencak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od kuchyňských linek , kancelářského nábytku , dětských pokojů , vestavěných skříní až po obklady rodinných domků. V oboru se stolařskými prácemi působíme jíž několik let. Používáme nejmodernější materiály jako je Lamino , ABS-hrany , ale také klasické materiály jako je masiv. Naše možnosti prací jsou velké, ale vše záleží také na domluvě se zákazníkem. Naše sídlo je v Darkovičkách u Hlučína, ale také působíme širokém okolí jako je Ostrava apod.

Web: www.stolarina.cz

Další související informace

Správný krok - nový praco

práce prace zaměstnání jobs nabídky pracovní job p – Uživatelé zde najdou snadné vyhledávání a přehledné zobrazení výsledků na mapce, mohou hodnotit svého zaměstnavatele a mnoho dalšího. Firmy mohou inzerovat zdarma a platá pouze za skutečný zájem skutečného uchazeče - platba za klik.

Práce na doma - zkušenost

práce doma, práce na doma, přivýdělek, výdělek, pr – Také uvažujete o možnosti vykonávat své zaměstnání doma? Ještě než požádáte svého šéfa, aby Vám takovou výsadu umožnil, můžete si přečíst zkušenosti s tímto novým trendem na www.pracedoma.name.

Agentury práce v ČR

agentury práce – Otázka hledání zaměstnání je v současné době velmi aktuální. Nezaměstnaných lidí je velké množství. Zaměstnavatelé neustále nabízejí volná pracovní místa, ovšem chtějí je vyplňovat kvalifikovanými zaměstnanci.

Načítání trvalo 0.0961 sekund.