+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolařství a truhlářství

Klíčová slova: stolařství Brno, truhlářství, nábytek na míru

E-mail: info@stolarstvi-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2010

Popis: Vyrábíme nábytek na míru, obyčejné i sklopné postele, vestavěné skříně, kuchyňské linky, jídelny, dětský nábytek a další vybavení interiérů pro Brno a okolí. Nábytek vyrábíme z materiálů jako jsou MDF, LTD, masiv, dýhovaná dřevotříska nebo lamino.

Web: www.stolarstvi-brno.cz/

Další související informace

Zakázkové truhlářství

zakázková výroba, truhlářství, masiv, lamino, dýha – Zakázkové truhlářství FUTO se zabývá převážně zakázkovou výrobou originálního nábytku z masivního dřeva. Vyrábíme nábytek, který zpříjemní vaši domácnost a dodá jí jedinečnou stylovost. Kromě masivního dřeva pracujeme také s laminem nebo dýhovanými deskami. V našem sortimentu můžete najít nábytek do dětských pokojů, ložnic, skříně, skříňky, komody, prádelníky, knihovny, postele, konferenční stolky, jídelní stoly, vnitřní dveře, obkládaná schodiště, pergoly, zahradní domky, venkovní nábytek, ozdobné květináče na zahradu, dřevěná stání pro automobily, balkónová zábradlí, plotová pole a další sortiment.Na naše výrobky používáme různé druhy dřevěných materiálů ve vysoké kvalitě. Součástí zakázky je i tónování do požadovaného odstínu. Nabízíme i možnost kombinace s kovy, sklem a dalšími prvky.Jakýkoliv váš požadavek je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Truhlářství B+B Drozdov

nábytek, truhlářství, skříně, kuchyně, sudy, dřevo – Nabízíme služby v oboru truhlářství se zaměřením na kompletní vybavení interiérů i exteriérů jak z masivního dřeva, tak z lamina. Okrajově se zabýváme i drobnou bednářskou výrobou(dubové soudky, vědra a ostatní dřevěné nádoby). Výroba a montáž dvěří, schodišť, kuchyňských linek, dřevěných obkladů, obývacích stěn, vestavěných skříní,...

Načítání trvalo 0.1159 sekund.