+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolařství Jan Brožina -

Klíčová slova: psí boudy, psí bouda, zateplené psí boudy

E-mail: info@psibouda.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2009

Popis: Vyrábíme zateplené psí boudy pro všechna plemena Můžete si vybrat z mnoha doplňků pro vaši psí boudu. Vyrábíme tři standardní velikosti psí boudy. Můžeme vyrobit také jiné rozměry přesně podle Vašich požadavků.

Web: www.psibouda.cz

Další související informace

Psí-market.cz

Psí oblečky, vodítka, hračky,kšíry, obojky,pelíšky – E-shop na psí obojky, psí oblečky, psí pelíšky, psí misky, luxusní psí vodítka, psí přepravky, hračky,Psí market je specializovaný e-shop na značkové psí oblečení, psí doplňky, psí hračky, prostě na vše na co si Váš pejsek vzpomene. V naší nabídce si můžete vybírát z vyhlášených světových značek , které se zabývají výhradně originální módou hlavně pro pejsky. Nabízíme módní, praktické a velmi kvalitní výrobky, které jsou nesrovnatelné s ničím co jste mohli doposud najít na trhu v České republice v chovatelských potřebách. Přáli byste si, aby byl Vás pejsek in a oblékal se podle posledních trendů? Myslíte, že by Vašemu pejskovi slušely šperky a kameny od značky Swarovski? Nebo chcete originální ručně šitý obojek z vysoce kvalitní kůže ve stylovém designu? Vás pejsek musí také někde spinkat. Přece ho nenecháte ležet na zemi a nebo na nějaké obyčejné rohožce. Naše pelíšky mají vysoce kvalitní materiál, originální provedení a jsou vyzkoušena několika prestižními chovaleli . Pokud máte chuť Vašemu pejskovi dát opravdu to nejlepší, vyzkoušejte nákup u nás.

Psí salon a psí škola

psí salon, stříhání psů, psí škola, výcvik psů – Stříhání a trimování psů všech plemen i velikostí. Stříháme bez použití šibenice a za přítomnosti majitele. Po dohodě je možné se objednat i na sobotu nebo na neděli. Výchova a výcvik psů všech plemen i velikostí. Specializujeme se na socializaci štěňat, výchovu rodinného psa, základy poslušnosti agility a základy tance se psy.

Výcvik psů

výcvik psů, cvičák, agility, psí školka, – Psí škola výchova a výcvik psů, kurzy pro majitele - Ambra … Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz,

Načítání trvalo 0.0603 sekund.