+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolařství Vilém Pavlica

Klíčová slova: stolařství Valašské Meziříčí

E-mail: pavlicova@webchytre.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: Stolařství Vilém Pavlica pro Váš domov zajistí kompletní stolařské práce. Dodání a montáž podlah, dvěří, kuchyní a nábytku na míru. Zakázková výroba na míru jak z masivního dřeva, dřevotřísky i lamina.

Web: pavlica.net/

Další související informace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Hotel Pod Zámkem ve Velkém Meziříčí

Hotel Pod Zámkem,ubytování ve Velkém Meziříčí – Vítejte v Hotelu Pod Zámkem! Útulný rodinný hotel se nachází v historickém centru Velkého Meziříčí. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a romantikům vyjdeme vstříc stylově zařízeným apartmá a vířivou vanou.Hotel disponuje 16 pokoji, jeho celková kapacita je 36 lůžek. Restaurace i pokoje jsou plně pokryty signálem Wi - Fi. Hotelové parkoviště je zdarma.

Valašské chalupy (Baďurka) ve Velkých Karlovicích

Valašské chalupy (Baďurka),ubytování ve Velkých – Valašské chalupy se nachází v údolí Pluskovec, v místní části Baďurka ve Velkých Karlovicích, které leží v oblasti Javorníků.Každá chalupa je stylově vybavená a kromě ložnic nechybí plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s minibarem a satelitním TV, komfortně a plně vybavená sociální zázemím. Valašské chalupy jsou vytápěny elektricky, pro dokreslení romantiky Valašska jsou však k dispozici také kachlová kamna na dřevo. Součástí Valašských chalup je sauna a venkovní krb s grilovacími potřebami. Novinkou je pak whirpool s vlastním barem a potřebným zázemím. Pokud máte doma svého čtyřnohého mazlíčka, klidně jej vezměte s sebou.Hosté mohou navštívit nově vybudovanou stylovou hospodu Kyčerka.

Načítání trvalo 2.0183 sekund.