+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy - RP

Klíčová slova: střechy Lindab Ruukki Eurovent, Blach Stal,Fakro

E-mail: strechy@strechy-rp.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Prodej: - střešní krytiny Kob, Alukryt, Ruukki, Onduline, Lindab, Blach Stal, Tondach, Bramac, KM Beta, Mediterran -plechové tabule a svitky Pz,Al,Cu,TiNz -trapézové plechy -klempířské výrobky -střešní okna Fakro a Velux -střešní fólie a příslušenství -tepelné izolace. Provádíme montáž střešních krytin, klempířských prvků a tepelných izolací.

Web: www.strechy-rp.cz

Další související informace

Klempířství, pokryvačství

klempířství pokryvačství střechy kostely krytina – Klempířské a pokrývačské práce, umělecké klempířství, výškové práce. Kompletní montáže střešních krytin. Práce z plošiny. Natěračské práce. Naše firma je tvořena partou velmi dobrých řemeslníků, kteří se vždy snaží vyhovět požadavkům zákazníka. Máme zajištěno pravidelné školení na většinu druhů krytin a tím je zajištěna kvalita na vysoké úrovni. Jsme dále školeni na práci ve výškách a na obsluhu a práci z pracovních plošin.

Střešní krytiny PVC

Střešní krytiny, střešní krytiny PVC, střechy – Střešní krytiny PVC, pálené střešní krytiny. Nadkrokevní izolace šikmých střech pro objekty s nízkými provozními náklady a pasivní domy, rekonstrukce stávající střechy, pokládka plastové střešní krytiny nebo pálené střešní krytiny.

Střechy Poděbrady, opravy střech, rekonstrukce

Střechy Poděbrady, Opravy střech, Rekonstrukce sta – Střechy, rekonstrukce staveb, stavby na klíč, opravy střech, stavba pergol či zahradních domků – to vše zajišťuje společnost Milana Houžvičky, která sídlí ve městě Poděbrady.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.