+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy - RP

Klíčová slova: střechy Lindab Ruukki Eurovent, Blach Stal,Fakro

E-mail: strechy@strechy-rp.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Prodej: - střešní krytiny Kob, Alukryt, Ruukki, Onduline, Lindab, Blach Stal, Tondach, Bramac, KM Beta, Mediterran -plechové tabule a svitky Pz,Al,Cu,TiNz -trapézové plechy -klempířské výrobky -střešní okna Fakro a Velux -střešní fólie a příslušenství -tepelné izolace. Provádíme montáž střešních krytin, klempířských prvků a tepelných izolací.

Web: www.strechy-rp.cz

Další související informace

Fanas s r.o.

střechy ploché, střechy sedlové, střechy šikmé – Naše firma dodává komplexní střechy ploché i sedlové, stavbu krovů, zateplení střech a fasád, zpracování detailů palubek.

Střechy a rekonstrukce st

střechy, střecha, rekonstrukce střechy – Pokud chcete krásnou novou střechu a nebo nutně opravit či provést rekonstrukci stávající střechy, podívejte se na nabídku naší webové prezentace. Najdete zde jak důležité informace o střeše, ale také Fotogalerii střech a jejích oprav.

Střechy Olomouc

Střechy Olomouc – Naše firma sídlí v Olomouci a nabízí vám výrobu a položení střechy za pravdu nízké náklady. Nadto je vše prováděno opravdu kvalitně. Střecha od nás se vyplatí. Naše firma sídlí v Olomouci a nabízí vám výrobu a položení střechy za pravdu nízké náklady. Nadto je vše prováděno opravdu kvalitně. Střecha od nás se vyplatí.

Načítání trvalo 3.2773 sekund.