+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy - RP

Klíčová slova: střechy Lindab Ruukki Eurovent, Blach Stal,Fakro

E-mail: strechy@strechy-rp.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Prodej: - střešní krytiny Kob, Alukryt, Ruukki, Onduline, Lindab, Blach Stal, Tondach, Bramac, KM Beta, Mediterran -plechové tabule a svitky Pz,Al,Cu,TiNz -trapézové plechy -klempířské výrobky -střešní okna Fakro a Velux -střešní fólie a příslušenství -tepelné izolace. Provádíme montáž střešních krytin, klempířských prvků a tepelných izolací.

Web: www.strechy-rp.cz

Další související informace

Plechové garáže Praha

Plechové garáže Praha, garážové stání, střechy – Plechové skládací garáže z pozinkovaného plechu, základní velikost v mm: v 1900, š 3030, d 5290. Stavební, klempířské a zámečnické práce, výroba bezpečnostních dveří, portálů, schodišť a stavebních konstrukcí.

PILA KORYTA, s.r.o.- řezivo, dřevo, palubky, střechy, hranoly, roubenky

řezivo dřevo palubky střechy hranoly roubenky – ýroba certifikovaných stavebních hranolů s důrazem na kvalitu v třídě pevnosti S10 dle ČSN EN 14081-1, na vazby, nebo stropy pro rodinné a obytné domy, dřevostavby, rekonstrukce roubených domů, atd.

Střechy Poděbrady, opravy střech, rekonstrukce

Střechy Poděbrady, Opravy střech, Rekonstrukce sta – Střechy, rekonstrukce staveb, stavby na klíč, opravy střech, stavba pergol či zahradních domků – to vše zajišťuje společnost Milana Houžvičky, která sídlí ve městě Poděbrady.

Načítání trvalo 3.3483 sekund.