+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy a střešní okna

Klíčová slova: střechy, zateplení, rekonstrukce

E-mail: fondil@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Přemýšlíte o nové střeše? Na našich stránkách se můžete informovat o novinkách a důležitých informacích tykajících se střešních krytin, zateplení, oprav a rekonstrukcí střech. Střechy a střešní okna. Střechy a střešní okna

Web: strechy.zooti.cz/

Další související informace

Strechy.name - střechy

Střechy, izolace, zateplení, ploché, střechy, – Střechy - informační portál o střechách. Možnost zadání poptávky. Střechy šíkmé, ploché, zateplení střechy, tašky, plechové, živičné střechy, jednoplášťové, dvouplášťové..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o střechách.

Zateplení s dotací

dotace na zateplení, zelená úsporám – Pro žádost o dotaci musíte doložit odborný energetický posudek, nebo průkaz energetické náročnosti budovy. Náklady na zpracování těchto dokumentů vám při splnění podmínek akce Isover proplatí, a to až do výše 7000 Kč.

Josef Hanák - Zateplení f

Josef Hanak, zatepleni, izolace, zednictvi, JH, – Specializujeme se na zateplení fasád, provádění zednických prací, rekonstrukci bytů a bytových jader. Firma Josef Hanák působí na našem trhu od roku 1997. Zabývá se stavebními a zednickými činnostmi, zejména zateplování fasád.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.