+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Louny HZ střechy

Klíčová slova: Střechy Louny, Rekonstrukce střech Louny,

E-mail: http://www.hzstrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Od roku 2003 jsme zrealizovali sedlové střechy a jiné práce o celkové výměře 250 000m2 pro stovky spokojených zákazníků. Střechy Louny, Rekonstrukce sedlových střech , stavba krovů a kvalitní rekonstrukce střech v Lounech a okolí s dlouholetou životností. Prioritou firmy HZ Střechy Louny Zdeněk Hýř Louny je spokojený zákazník.

Web: www.hzstrechy.cz

Další související informace

Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy Praha – Rekonstrukce střechy Praha: rekonstrukce ploché střechy, rekonstrukce sedlové střechy, rekonstrukce šikmé střechy, rekonstrukce střech a pokládka střešní krytiny, izolace včetně střešní okapů atd. Zajištění rekonstrukce střechy, výměna poškozených krovů ( ochranný nátěr ) zateplení.

Rekonstrukce střech Praha

Rekonstrukce střech Praha, Pokrývač Praha – Naše firma vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Nabízíme bezplatné vyhotovení rozpočtu, konzultace a poradenství při řešení všech střešních detailů. Poskytujeme kompletní řešení střešních plášťů, s důrazem na kvalitu provedené práce. Provádíme pokládku všech druhů střešních krytin včetně příslušných doplňků. Kompletní provedení klempířských prací dle vybraného materiálu. Dodávku a montáž střešních oken Velux, Roto, aj. Provedení odborné montáže hromosvodů včetně revize. Zabezpečení tesařských a zednických prací /opravy zateplení a rekonstrukce fasád, hydroizolace plochých střech, teras a balkonů / Odvoz suti

Střechy na klíč Choceň

Střechy na klíč Choceň, Pokrývačské práce – Firma STŘECHY MARTINEK - CHOCEŇ realizuje střechy na klíč již od roku 1995. Zajišťujeme také pokrývačské práce, klempířské práce a tesařské práce v lokalitě Choceň, Vysoké Mýto, Litomyšl atd. Střechy na klíč Choceň, pokrývačské práce.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.