+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Louny HZ střechy

Klíčová slova: Střechy Louny, Rekonstrukce střech Louny,

E-mail: http://www.hzstrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Od roku 2003 jsme zrealizovali sedlové střechy a jiné práce o celkové výměře 250 000m2 pro stovky spokojených zákazníků. Střechy Louny, Rekonstrukce sedlových střech , stavba krovů a kvalitní rekonstrukce střech v Lounech a okolí s dlouholetou životností. Prioritou firmy HZ Střechy Louny Zdeněk Hýř Louny je spokojený zákazník.

Web: www.hzstrechy.cz

Další související informace

Střecha Profi v.o.s.

střechy jižní čechy, rekonstrukce střech – Firma Střecha Profi nabízí: -nové šikmé a ploché střechy -kompletní rekonstrukce střech s přípravou na půdní vestavby -opravy střech a údržbové práce na střechách (čištění okapů, nátěry plechových prvků apod.) -montáže střešních oken Spolehlivě provedeme nejen nejrůznější drobné opravy a údržbové práce, ale jsme schopni perfektně zajistit i naprosto komplexní dodávku, od likvidace odpadu z původní střechy přes dodávku potřebného materiálu až po úplnou rekonstrukci střechy. Jsme technicky velmi dobře vybaveni, máme k dispozici i žebříkový výtah. Pracujeme se střešními krytinami dostupnými na našem trhu, které také sami dodáváme. Používané střešní krytiny: Šikmé střechy -skládané tvrdé krytiny z tašek a vláknocementových šablon -plechové krytiny z šablon Ploché střechy -klasické živičné asfaltové pásy -modifikované asfalty -folie

Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy Praha – Rekonstrukce střechy Praha: rekonstrukce ploché střechy, rekonstrukce sedlové střechy, rekonstrukce šikmé střechy, rekonstrukce střech a pokládka střešní krytiny, izolace včetně střešní okapů atd. Zajištění rekonstrukce střechy, výměna poškozených krovů ( ochranný nátěr ) zateplení.

Střechy Poděbrady, opravy střech, rekonstrukce

Střechy Poděbrady, Opravy střech, Rekonstrukce sta – Střechy, rekonstrukce staveb, stavby na klíč, opravy střech, stavba pergol či zahradních domků – to vše zajišťuje společnost Milana Houžvičky, která sídlí ve městě Poděbrady.

Načítání trvalo 2.8171 sekund.