+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Škoch

Klíčová slova: opravy střech, renovace střech, rekonstrukce střec

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2009

Popis: Provádíme zastřešování objektů, renovace, opravy a rekonstrukce střech. Nabízíme tyto práce: klempířství, pokrývačství, pokládku střešní krytiny, montáž střešních oken, izolace a nátěry střech, výškové práce. Naším působištěm je Praha, okres Chrudim a celý kraj Vysočina. Používáme krytinu Tondach, Bramac, KM Beta, střešní okna Velux a Roto, měděnou krytinu, hliník, výrobky Borga, Lindab, Ruukki.

Web: www.strechy-skoch.cz

Další související informace

Malířství Pavel Heřman

malářství Brno, natěračství Brno, Brno, malíři – Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.