+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Škoch

Klíčová slova: opravy střech, renovace střech, rekonstrukce střec

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2009

Popis: Provádíme zastřešování objektů, renovace, opravy a rekonstrukce střech. Nabízíme tyto práce: klempířství, pokrývačství, pokládku střešní krytiny, montáž střešních oken, izolace a nátěry střech, výškové práce. Naším působištěm je Praha, okres Chrudim a celý kraj Vysočina. Používáme krytinu Tondach, Bramac, KM Beta, střešní okna Velux a Roto, měděnou krytinu, hliník, výrobky Borga, Lindab, Ruukki.

Web: www.strechy-skoch.cz

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.