+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studio belaroma

Klíčová slova: belaroma,Běla Romová,zakázkové krejčovství,Vrané

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Módní studio belaroma Běly Romové - dámské zakázkové krejčovství ve Vraném nad Vltavou. Zabýváme se šitím dámských oděvů na zakázku klasickými ručními krejčovskými technologiemi.

Web: www.belaroma.cz

Další související informace

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Načítání trvalo 0.1581 sekund.