+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studio belaroma

Klíčová slova: belaroma,Běla Romová,zakázkové krejčovství,Vrané

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Módní studio belaroma Běly Romové - dámské zakázkové krejčovství ve Vraném nad Vltavou. Zabýváme se šitím dámských oděvů na zakázku klasickými ručními krejčovskými technologiemi.

Web: www.belaroma.cz

Další související informace

Krejčovství Renata

zakázkové krejčovství, výroba papírových střihů – Zakázkové krejčovské práce pro ženy i muže, výroba papírových střihů na každý typ postavy pro jednotlivé konečné zákazníky i pro šicí podniky. Výroba netradičních oděvů, oděvních doplňků a bytového textilu, zajištění ručně paličkovaných a háčkovaných ozdob, opravy a úpravy oděvů, specializace na zcela specifické požadavky na odívání. Nabídka hotových oděvů ke koupi přes internet.

Malířství Pavel Heřman

malářství Brno, natěračství Brno, Brno, malíři – Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Načítání trvalo 0.1585 sekund.