+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Štukatér

Klíčová slova: štukatérské, práce, štukatér, štukatérství,

E-mail: libor.krpata@stukater.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Štukatérské práce - štukatérská obnova a restaurování ozdobných fasád a interiérů, fasádních prvků z malty, sádry, štuku, betonu a umělého kamene. Vyžádejte si informace: http://www.stukater.eu/napiste-nam/ Libor Krpata - štukatérství - klasika Ke koupališti 1433 473 01 Nový Bor Mob: +420 777 113 361 E-mail: libor.krpata@stukater.eu www.stukater.eu

Web: www.stukater.eu

Další související informace

SAXANA GROUP s.r.o.

úklidové práce, mytí oken, čištění koberců, úklid – Čisté pracovní a životní prostředí je základem a nutností. Naše úklidové práce (úklid nebytových prostor) Vám tyto podmínky zajistí a nastaví kvalitní standard, který se stane automatickou součástí všeho dění okolo Vás. V čistotě neznáme kompromisy.

Taxi Partner

Taxi, řidič, Praha, Smluvní přeprava osob, práce, – Zajišťujeme veškerý servis ať pro uchazeče o práci řidiče taxi, tak i řidiče smluvní přepravy osob, což se týká hlavně přípravy na zkoušky řidiče taxi z místopisu, montáží taxametru, označení vozů taxi, vyřízení potřebných dokumentů a dalších kroků k tomu, abyste byli připraveni poskytovat taxislužbu v Praze či svém regionu.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.