+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Suchá výstavba a půdní ve

Klíčová slova: sádrokartony brno, montáž sádrokartonu

E-mail: shopeacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2014

Popis: Firma VRBMONT s.r.o. zajišťuje kompletní práce v oblasti suché výstavby, rekonstrukce půdních prostor, montáží střešních oken a sádrokartonářských prací. Společnost má mnohaleté zkušenosti a její pracovníci jsou mimo jiné proškoleni na montáž protipožárních a akustických systému německé firmy Lafarge.

Web: www.vrbamont.cz

Další související informace

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy – De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

montaz sadrokartonu ostra

montaž sadrokartonu ostrava,sadrokartonářske prace – sadrokarton ostrava nabízí veškerá sádrokartonářske práce v ostravě a jejím okolí dale nabízíme veškeré zednickáobkladacske a malířske prace.sadrové stěrky,rekonstrukce bytovych jader malovaní obklady dlažby atd.

ZFP akademie (ZFPA) Brno

zfp, zfpa, zfp akademie, zfpa brno, zfp brno – Oficiální webové stránky ZFP akademie Marka Butuly. Jedná se o regionální kancelář ZFPA sídlící v Brně, která pro své klienty zajišťuje zprostředkování penzijního připojištění, hypotéčních úvěrů, stavební spoření, pojištění majetku.

Načítání trvalo 2.5049 sekund.