+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Suchá výstavba a půdní ve

Klíčová slova: sádrokartony brno, montáž sádrokartonu

E-mail: shopeacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2014

Popis: Firma VRBMONT s.r.o. zajišťuje kompletní práce v oblasti suché výstavby, rekonstrukce půdních prostor, montáží střešních oken a sádrokartonářských prací. Společnost má mnohaleté zkušenosti a její pracovníci jsou mimo jiné proškoleni na montáž protipožárních a akustických systému německé firmy Lafarge.

Web: www.vrbamont.cz

Další související informace

Relaxační Masáže v Brně

masáže, brno, centrum, relaxační masáže – Relaxační a masážní studio v centru Brna nabízí příjemné prostředí, kde si báječně odpočinete a načerpáte nové síly. Masáže, které nabízíme patří mezi luxusní procedury např. čokoládová masáž a zábal, lávové kameny a velice oblíbený lifting obličeje. Provádíme také exotické masáže jako je hawaiska masáž '' Lomi Lomi'' a Indická másáž hlavy a šíje. Samozřejmě v naší nabídce je i klasická relaxační masáž, která nejvíce pomáhá při bolestivosti a ztuhlosti svaltva.

Reklamní agentura Brno

reklama, agentura, trh, brno, poptávka, nabídka – Potřebujete se prosadit na trhu? Zajímají Vás možnosti, jak zvýšit poptávku právě po Vašich výrobcích? Svěřte se reklamní agentuře. Reklamní agentura Brno, neváhejte a přijďte se podívat. reklama, agentura, trh, brno, poptávka, nabídka, seo

Střechy Brno, dřevostavby

šikmé a ploché střechy Brno, montáž a rekonstrukce – Společnost AZ střechy, stavby s.r.o. se specializuje na montáž nových a rekonstrukci starších šikmých a plochých střech, budování půdních bytů a realizaci dřevostaveb v Brně a okolí. Kromě toho nabízí tesařské, truhlářské, klempířské a další práce.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.