+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Klíčová slova: Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo

E-mail: info@susarna-dreva.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Web: www.susarnadreva.cz/

Další související informace

Drevodom dřevěné domy

Drevodom , dřevěné stavby, stavba ze dřeva, stavby – Drevodom Orava Vám nabízí bohatou nabídku dřevěných staveb. Srubové celoročně obyvatelné chaty, rekreační chaty ale i zahradní domky. Připravíme pro Vás různé i atypické konstrukce dle představ a termínů.

Cucorka.cz

selecta, dřevěné hračky, hračky ze dřeva, dedra – Internetový prodej dřevěných hraček Selecta. Nabídka katalogového prodeje ekologické drogérie Dedra. Velkoobchodní i maloobchodní prodej hraček Selecta Spielzeug. Obchod pro celou rodinu. Dárky pro děti, dekorace, ...

Ochrana dřeva

dřevo, dřeva, ochrana, barva, lazura, lak – Přemýšlíte jak ochránit třeba pergolu nebo dřevěnný plot? Dřevo potřebuje před okolními vlivy kvalitní ochranu a na těchto stránkách zjistíte, kterou použít. V nabídce prodejců jich je totiž hned několik a každá má svá pozitiva i negativa.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.