+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Klíčová slova: Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo

E-mail: info@susarna-dreva.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Web: www.susarnadreva.cz/

Další související informace

Povrchová úprava dřeva

Formování dřeva, povrchová úprava dřeva – Povrchová úprava dřeva, formování dřeva, řezání dřeva na přesné formáty. Poskytujeme služby truhlářům a domácím kutilům, přesné řezání, povrchová úprava dřeva, formování deskových materiálů, dřevotřísek, laminovaných desek (lamina) a všech dřevěných deskových materiálů. Vyrábíme kompletní nábytkové díly, včetně montážních otvorů a olepování hran.

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej dřeva cena – Provádíme prodej kvalitního dřeva Ostrava a okolí... Dále nabízíme prodej odkor, či briket v Moravskoslezském kraji. Také provádíme prodej palivového dřeva, prodej briket a odkor. Více informací na www.nejlevnejsi-palivove-drevo-ostrava.cz/

Rizikové kácení stromů

kácení stromů, těžba dřeva, výsadba, rizikové – Na rizikové kácení stromů se specializujeme již desátým rokem. Jde zejména o stromy v blízkosti nemovitostí, v parcích, na hřbitovech, v alejích, větrolamech, v blízkosti elektrického napětí, apod. Pracujeme s ohledem k přírodě. Při práci používáme zásadně prostředky ekologicky nezávadné a šetrné k přírodě.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.