+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Klíčová slova: Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo

E-mail: info@susarna-dreva.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Web: www.susarnadreva.cz/

Další související informace

Lesysteinskych.cz

palivové dřevo, prodej dřeva, piliny, řezivo – Lesy Steinských spol. s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem palivového, krbového dřeva a řeziv. Nabízíme také možnost odlovu zvěře včetně zajištění profesionálního doprovodu. Společnost hospodaří v lesích, na polích a rybnících v okolí Prahy.

Drevodom dřevěné domy

Drevodom , dřevěné stavby, stavba ze dřeva, stavby – Drevodom Orava Vám nabízí bohatou nabídku dřevěných staveb. Srubové celoročně obyvatelné chaty, rekreační chaty ale i zahradní domky. Připravíme pro Vás různé i atypické konstrukce dle představ a termínů.

Těžba, zpracování a prodej dřeva

dřevo, štípané dřevo, zpracování dřeva, řezivo – Zabýváme se rizikovým kácením stromů, přibližováním dřeva, těžbou a prodejem dřeva. Provedeme těžbu dřeva a následné zalesnění přesně podle vašich požadavků. Zajistíme odvoz dřeva nebo stavebních materiálů.

Načítání trvalo 3.1504 sekund.