+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TattooGuru Liberec

Klíčová slova: tetování, tattooguru, motivy

E-mail: info@tattooguru.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Profesionální tattoo studio v centru Liberce. Nabízíme veškeré druhy tetování, pircing, olejomalbu, kresbu, bodypainting... Bezplatná konzultace Vašich návrhů a motivů je samozřejmostí. Garantujeme nejnižší cenu v kraji za 100% kvalitu práce.

Web: www.tattooguru.cz/

Další související informace

Katalog tetování - motivy

tetování, motivy, vzory, katalog – Tetování není módním výmyslem naší doby, jak si mnozí myslí. Tetování je téměř stejně staré, jako lidstvo samo. Různé kultury měly různé motivy a vzory tetování. Výběr vzoru je volba na celý život, dobře ji proto zvažte.

Tattoo 22 - Zdeněk Zeman

Tattoo, tetování, Zeman – Profesionální tetování a aplikace piercingu v Jihlavě. Dlouholeté zkušenosti a 100% hygiena. Kvalitní tetování přímo v centru Jihlavy za výbornou cenu - to je tetovací studio Tattoo 22 Zdeněk Zeman - Mrštíkova 13 Jihlava

Tattoo-Gallery.cz

tetování, motivy, galerie, vzory, tetovanie, tatto – Galerie tetování, motivy tetování a vzory tříděné do kategoríí. Více než 16 tisíc tattoo fotografií. Největší galerie tetování na ČR/SK internetu. K tomu piercing, skarifikace, branding, body painting a další body modifikace.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.