+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TEMEX, spol. s r. o.

Klíčová slova: Simatic, Sinamics, Automatizace, Vzduchotechnika

E-mail: web@temex.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Společnost TEMEX s.r.o. je dlouholetým hráčem na trhu v oboru automatizace, realizace vzduchotechniky a klimatizace. Dále vyrábíme jednoúčelové stroje a výrobní linky přímo na míru, provádíme školení či servis výrobků převážně značky SIEMENS.

Web: www.temex.cz

Další související informace

Vzduchotechnika VKS Praha

vzduchotechnika Praha, prodej, servis, montáže. – Vzduchotechnika - VKS Praha nabízí dodávku, montáž a servis vzduchotechniky, opravy a repase, posudky, poradenskou činnost, montáž a servis klimatizací TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN, automatickou regulaci, měření výkonu a regulování zařízení, izolaci, kontroly a revize protipožárních klapek, rekonstrukce větrání panelových domů.

D-klima - vzduchotechnika

vzduchotechnika potrubí – Zabýváme se výrobou vzduchotechnických komponentů, především tvarovkami kruhového průřezu. Vyrábíme Spiro potrubí, vzduchotechnická kolena, vzduchotechnické odbočky, klapky, redukce a další komponenty pro vzduchotechniku.

Festo Czech Republic

průmyslová automatizace, pneumatické pohony – Moderní podnikání potřebuje moderní technologie. Pneumatické pohony i elektrické pohony Festo to je kvalita a spolehlivost, kterou už znají statisíce zákazníků. Ventily jsou věci, na kterých se šetřit nevyplácí. Zkuste elektrické pohony Festo.

Načítání trvalo 3.0745 sekund.