+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TEMEX, spol. s r. o.

Klíčová slova: Simatic, Sinamics, Automatizace, Vzduchotechnika

E-mail: web@temex.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Společnost TEMEX s.r.o. je dlouholetým hráčem na trhu v oboru automatizace, realizace vzduchotechniky a klimatizace. Dále vyrábíme jednoúčelové stroje a výrobní linky přímo na míru, provádíme školení či servis výrobků převážně značky SIEMENS.

Web: www.temex.cz

Další související informace

Automatizace - snímače

automatizace, měření, snímače, odporové, indukční, – Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metody snímání obsahují i odvození vzorečků.

Automatizace strojů

automatizace, pneumatizace, rychlospojky, ventil – Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a automatizační techniky. E-shop: šroubení, spojky, válce, ventily, armatury, hadice. Internetový obchod, velké slevy slevy. Internetový obchod specializovaný pro automatizační techniku a její využití.

D-klima - vzduchotechnika

vzduchotechnika potrubí – Zabýváme se výrobou vzduchotechnických komponentů, především tvarovkami kruhového průřezu. Vyrábíme Spiro potrubí, vzduchotechnická kolena, vzduchotechnické odbočky, klapky, redukce a další komponenty pro vzduchotechniku.

Načítání trvalo 2.5153 sekund.