+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Termo kúrenie Úvod - vodo

Klíčová slova: vody,rozvody,kúrenie,podlahové,kanalizácia,vykurov

E-mail: termo.instal@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Termo kúrenie - Dodávka, montáž a servis: kúrenie, podlahové kúrenie a vykurovanie, radiátorové kúrenie, vodoinštalácia, kanalizácia, rozvody vody, plynové kotle. Rozvody pitnej vody a kanalizácie: dôkladne prevedená montáž s dobrým návrhom rozvodov vie do budúcnosti investorom odbúrať problémy s užívaním objektu. Podlahové kúrenie: z hľadiska hygieny prevádzky sa jedná o veľmi vhodný spôsob vykurovania najmä pre alergikov a astmatikov.

Web: www.termo-kurenie.sk

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Načítání trvalo 0.2183 sekund.