+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TESAŘSTVÍ LÁŠEK

Klíčová slova: tesařství, pokryvačství, střechy, dřevostavba,

E-mail: tesaratvilasek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Dodáváme střechy na klíč. Nabízíme dřevěné střešní konstrukce, vazby, položení krytiny, zateplení. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní dodávka šikmých střech. Montujeme střešní okna a doplňky.

Web: www.tesarstvi-lasek.cz

Další související informace

Zateplení střechy

Zateplení střechy, zateplení podkroví, zateplení – Zateplení střechy a podkroví. Dodáváme a montujeme víceúčelové nadkrokevní izolace šikmých střech se všemi typy krytin. Zateplení střechy a podkroví pro novostavby, rekonstrukce i opravy. Pokládku střešní krytiny zajišťují odborně vyškolené pokrývačské firmy.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Tesaři a pokrývači Ostrava - Tesari-Pokryvaci.cz

pokrývačství, tesařství, pokrývači ostrava – Jsme parta - tesaři a pokrývači Ostrava a uděláme Vám Vaši střechu dle Vašeho přání. Naší prioritou je kvalita za skvělou cenu. Specializujeme se na tesařské práce, montáže krovů a dřevostaveb i veškeré klempířské a pokrývačské práce.Poskytujeme kompletní dodávky všech druhů krytin a klempířských prvků, stejně jako jakéhokoliv impregnovaného i neimpregnovaného stavebního řeziva ( hranoly, fošny, prkna atd.) - to vše včetně odborné montáže.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.