+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tesařství-Listopad

Klíčová slova: Tesař,sádrokartonář,podlahář.

E-mail: milanlist@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Provádíme tesařské a sádrokartonářské práce. Z tesařských prací se zaměřujeme především na : montáž krovu, pergol, přístřešků, dřevěné a plovoucí podlahy, podbití, štíty, dřevěné ploty. SDK práce: půdní vestavby, včetně zateplení, podhledy, příčky, předsazené stěny, miner.podhledy.

Web: tesarstvi-listopad.webnode.cz/

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.