+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Theka

Klíčová slova: theka, plédy, výrobky, ovčí rouno, filcování, šály

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2009

Popis: Společnost Theka se zaměřuje se na výrobu oděvů a oděvních doplňků technikou tradičního zpracování ovčího rouna. Vyrábíme klobouky, čepice, lehké šálky a plédy, kabelky, šaty a halenky. Jako podkladové látky se využívají různé druhy textilií - tyl, viskóza, šifon; přírodní - hedvábí, gáza.

Web: theka.cz

Další související informace

Web o ovčí placentě

ovčí placenta – Vítejte na webu, který se věnuje ovčí placentě. Tento elixír mládí na obnovu a regeneraci buněk, který zpomaluje stárnutí, navrací původní svěžest pokožky je tu pro Vás! Přinášíme Vám informace o Ovčí placentě.

Amway výrobky

amway, amway výrobky, kosmetika, drogerie – V nabídce Amway naleznou zákazníci kosmetiku Artistry a Beautycycle, doplňky stravy Nutrilite, řadu výrobků péče o domácnost LOC, prací řadu SA8, péči o tělo Body Series, péči o vlasy Satinique a další doplňkový sortiment.

Plastové výrobky, výroba

plastové výrobky, výroba z plastu, rybářské výrobk – Společnost EKORY Jihlava spol. s r.o. je výrobní firmou, která se zaměřuje na výrobu z plastů. Zhruba 40% celkové výrobní kapacity se orientuje na výrobu plastových výrobků určených pro rybáře. Plastové výrobky, výroba z plastu EKORY JIHLAVA

Načítání trvalo 0.0679 sekund.