+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Theka

Klíčová slova: theka, plédy, výrobky, ovčí rouno, filcování, šály

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2009

Popis: Společnost Theka se zaměřuje se na výrobu oděvů a oděvních doplňků technikou tradičního zpracování ovčího rouna. Vyrábíme klobouky, čepice, lehké šálky a plédy, kabelky, šaty a halenky. Jako podkladové látky se využívají různé druhy textilií - tyl, viskóza, šifon; přírodní - hedvábí, gáza.

Web: theka.cz

Další související informace

Lambela.cz

vlněné přikrývky, ovčí vlna, ovčí rouno – Výroba a internetový prodej vlněného bytového textilu. Nabízíme vlněné přikrývky a polštáře, podložky Merino, ovčí kůže a kožešiny, vlněné zdravotní polštáře a televizní pytle. Přikrývky a polštáře vyrábíme ze 100% ovčí vlny z beskydských ovcí.

BioStar Plus, s.r.o.

Bio, bio potraviny, DIA výrobky, energy výrobky, – Zdravý životný štýl nie je len moderný pojem, ale aj výzva pre každého človeka, vážiaceho si seba samého. Zdravie predsa ovplyvňuje nielen váš organizmus, ale aj vašu duševnú pohodu - a kto by sa nechcel cítiť neustále dobre naladený?Bio potraviny sú jednou z možností, ako môžete začať žiť zdravo už dnes. Každý deň sa predsa rozhodujete o tom, čo budete jesť, čo nakúpite, čo pripravíte pre seba i svoju rodinu.

Home Spa

Lázně, wellness, přírodní výrobky, produkt – Home Spa je online obchod, který pro Vás zprostředkovává nabídku kvalitních lázeňských a wellness výrobků pro domácí využití. Proč platit za zájezd do lázní, když si ty pravé lázně můžete vychutnat i z pohodlí domova.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.