+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Theka

Klíčová slova: theka, plédy, výrobky, ovčí rouno, filcování, šály

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2009

Popis: Společnost Theka se zaměřuje se na výrobu oděvů a oděvních doplňků technikou tradičního zpracování ovčího rouna. Vyrábíme klobouky, čepice, lehké šálky a plédy, kabelky, šaty a halenky. Jako podkladové látky se využívají různé druhy textilií - tyl, viskóza, šifon; přírodní - hedvábí, gáza.

Web: theka.cz

Další související informace

Vodní dýmky, čajovna Brno

tabákové výrobky, čaje, eshop, uhlíky, brikety – Prodej vodních dýmek Aladin, TopMark. V nabídce máme také tabák do vodní dýmky, uhlíky, brikety a další příslušenství. Dále čajové soupravy, dárkové sady, sypané a kvetoucí čaje.

Ekotéka

ekologické výrobky, praní, mytí nádobí, úklid – E-shop nabízí ekologické výrobky na praní prádla, mytí nádobí, na čištění a úklid celého domu. V nabídce najdete také kosmetické výrobky. Prodáváme výrobky značky Bocoton, Ecoleaf, Ecover, Qalt, Sonett a další.

Aktuality Amway

maway aktuality, novinky amway, výrobky, charita – Zajímá vás aktuální dění o společnosti Amway? Jaké má nové výrobky, jaké akce podporuje a v jakých charitativních projektech je činná? Navštivte web amway-novinky.cz. Zajímá vás aktuální dění o společnosti Amway? Jaké má nové výrobky, jaké akce podporuje a v jakých charitativních projektech je činná? Navštivte web amway-novinky.cz.

Načítání trvalo -96.33 sekund.