+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Theka

Klíčová slova: theka, plédy, výrobky, ovčí rouno, filcování, šály

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2009

Popis: Společnost Theka se zaměřuje se na výrobu oděvů a oděvních doplňků technikou tradičního zpracování ovčího rouna. Vyrábíme klobouky, čepice, lehké šálky a plédy, kabelky, šaty a halenky. Jako podkladové látky se využívají různé druhy textilií - tyl, viskóza, šifon; přírodní - hedvábí, gáza.

Web: theka.cz

Další související informace

Amway výrobky

amway, amway výrobky, kosmetika, drogerie – V nabídce Amway naleznou zákazníci kosmetiku Artistry a Beautycycle, doplňky stravy Nutrilite, řadu výrobků péče o domácnost LOC, prací řadu SA8, péči o tělo Body Series, péči o vlasy Satinique a další doplňkový sortiment.

PROP CZ Přikrývky

přikrývky z ovčí vlny, přikrývky z dutého vlákna,. – PROP Šustek Nový Jičín je firma s tradicí od roku 1991. Zabýváme se ruční výrobou kvalitních produktů z ovčí vlny ovcí plemene Merino, poloprachového husího peří a dutého vlákna. Naše produkty jsou určeny všem, bez rozdílu věkové kategorie. Zakládáme si na vysoké kvalitě našich produktů a ověřených tradičních postupech i materiálech a to nejen ve výrobním procesu, ale také ve vztahu k našim odběratelům. Jsme certifikovaní normou ISO: 9001. Naše výrobky splňují požadavky zákona č.25/2000 Sb. a vyhl. 84/2001. Na prvním místě je pro nás kvalita vyrobených produktů a spokojenost našich zákazníků.

Čokoláda v akci

kupi, čokoláda, čokoládové výrobky, bonboniéry – Klasická čokoláda, bonboniéry nebo čokoládové tyčinky. I takový sortiment naleznete v akčních nabídkách. Naše internetová stránka je tu právě pro vás, aby vám poskytla potřebné informace o tom, který produkty jsou na akci, od kterých výrobců, ve kterých obchodech a za jakou cenu.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.