+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tomáš Drozda

Klíčová slova: bezpečnostní, dveře, elektroinstalace

E-mail: drozdatomas@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2009

Popis: Řemeslník, elektrikář, zámečník a technik se specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů: mříže, zámky, závory, trezory, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu, brány a vrata. Nouzové otvírání dveří a interiéry.

Web: www.drozda.cz/

Další související informace

Decplast

okna, dveře, zimní zahrady, stavebníctví, eurookna – Jsme specializovaným výrobcem prvotřídních energeticky úsporných oken. Naše Real okna jsou díky nadstandardním tepelně izolačním vlastnostem vhodná nejen do tradiční zástavby, ale i do nízkoenergetických a pasivních domů.

Josef Tománek, Dřevona

dveře, požární, bezpečnostní, atest, kuchyně, okna – Vyrábíme dveře požární, včtetně atestu, vnitřní, venkovní, vchodové, kuchyně, včetně grafického návrhu, kuchyňské linky, schody, schodiště, plot, obložení, dřevěné, vestavěné skříně, nábytek z lamina, z masivu, stůl, repliky starožitného nábytku, okna

Kování na dveře

kliky, kování, dveřní kování, kování na dveře, dve – Krásný interiér patří v podstatě ke každému hezkému domu. Určitě je nutné brát ohled na mnohé různé aspekty, které s právě bydlení v novém moderním interiéru týkají.Krásný interiér patří v podstatě ke každému hezkému domu. Určitě je nutné brát ohled na mnohé různé aspekty, které s právě bydlení v novém moderním interiéru týkají.

Načítání trvalo 2.2050 sekund.