+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Topení nabídky a poptávky

Klíčová slova: podlahové topení vytápění stavebnictví topenářství

E-mail: marketing@eurosystemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2009

Popis: Hledáte firmu na kvalitní instalaci topení? Zdarma a nezávazně oslovte firmy na topení z Vašeho okolí. Webové stránky nabízející zdarma výhodné a levnější nabídky od topenářských firem z celé ČR, portál nabízí také možnost vyplnění interaktivní webové poptávky.

Web: www.topeni-vytapeni.cz

Další související informace

MKtopeni

podlahové topení, teplovodní topení, suché topení – Nabízíme široký sortiment v oblasti topení, vody, kanalizace a plynu. Prvořadě se zabýváme podlahovým topením a to provádíme od návrhu projektu až po montáž, ktérá se ukončuje topnou zkouškou. Podlahové topení se stalo trendem jak v České republice tak ve světě. Montáže provádíme po celé České republice a občas zamíříme i na Slovensko. Naš cíl je, aby byl zákazník spokojen a měl od nás podlahové topení za rozumnou cenu s vysokou kvalitou. Potrubí na podlahové topení používáme Pex/Al/Pex. Je to potrubí vícevrstvé, technické parametry: pracovní tlak 10Bar, maximalní teplota 95°C, minimální životnost 50 let a to hlavní záruka na potrubí je 15 let doloženo výrobcem + certifikát. To Vám málo kdo dá. Ostatní záruku slibují, ale certifikat nemají. Cenová nabídka je zdarma, tak už je to jen na Vás jak se rozhodnete.

Elektrické podlahové topení

elektrické podlahové topení,podlahové topení – Elektrické podlahové topení - informační web o podlahovém topení. Jak podlahové topení funguje, jaké jsou přednosti elektrického podlahového topení. Jaká je potřeba izolace, jakým způsobem se podlahové topení reguluje.

Načítání trvalo 3.1947 sekund.