+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tradiční čínská medicína

Klíčová slova: tradiční čínská medicína, akné, hemeroidy, migréna

E-mail: registrace@vialoca.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2013

Popis: Web Mudr. Josefa Mačeka zaměřený na tradiční čínskou medicínu a její účinné léčby mnoha problémů.Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínský vědní obor, sloužící zachování zdraví, který má svou filosofii, fyziologii a patologiii a taktéž vynikající léčebné možnosti. Ty nastolují rovnováhu v organismu. Tato harmonie znamená ZDRAVÍ.

Web: www.oberon-medicina.cz

Další související informace

Aknelecba.cz - informační

léčba akné, prevence akné, akné, acné vulgaris – Webová prezentace Aknelecba.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří trpí jakoukoliv formou akné, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž doporučené odkazy na stránky s podobnou tématikou.

Tradiční čínská medicína

tradiční čínská medicína – Naše centrum nabízí řadu tradičních metod čínské medicíny, jež vedou k zlepšení a uchování si dlouhodobého zdraví. Využíváme tyto metody: akupunkturu, akupresuru, moxování, baňkování, čínské masáže s aromaterapií, fytoterapii, kosmetické služby.

diagnostika,léčba,poradna

bady, čínská přírodní medicína, Tiens,Tianshi, – Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% těchto komponentů potřebných pro jeho práci.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.