+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tradiční čínská medicína

Klíčová slova: tradiční čínská medicína, akné, hemeroidy, migréna

E-mail: registrace@vialoca.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2013

Popis: Web Mudr. Josefa Mačeka zaměřený na tradiční čínskou medicínu a její účinné léčby mnoha problémů.Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínský vědní obor, sloužící zachování zdraví, který má svou filosofii, fyziologii a patologiii a taktéž vynikající léčebné možnosti. Ty nastolují rovnováhu v organismu. Tato harmonie znamená ZDRAVÍ.

Web: www.oberon-medicina.cz

Další související informace

Ezoterní léčení - MUDr. V

alternativní medicína, – Pomocí ezoterního léčení obnovím rovnováhu Vaší energie v mentální, emocionální a fyzické oblasti. Alternativní medicína: léčitelství, akupunktura, akupresura, reflexní terapie, léčebná relaxace, meditace, fytoterapie, odborné kurzy a semináře.

Tiens cz čínská medicína

tiens, tiens cz, tianshi cz, čínská medicína – Tiens cz čínská medicína tianshi cz. Antilipidový čaj, spirulina, cordyceps, čaje na hubnutí, očista těla a detoxikace organismu. Přírodní doplňky stravy. Léčivé byliny, přístroje pro zdraví, lékaři. Tiens produkty léčba. Posílení imunity.

Čínská medicína - léčivé

čínská medicína, tčm, fytoterapie, čínské byliny, – BlahodarnéHouby.cz Vše o léčivých houbách a jejich účincích na lidské zdraví. Lesklokorka leská, ganoderma lucidum, reishi, cordyceps, shitake, maitake a další léčivé houby. Zkušenosti uživatelů, poradna.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.