+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tradiční čínská medicína

Klíčová slova: tradiční čínská medicína, akné, hemeroidy, migréna

E-mail: registrace@vialoca.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2013

Popis: Web Mudr. Josefa Mačeka zaměřený na tradiční čínskou medicínu a její účinné léčby mnoha problémů.Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínský vědní obor, sloužící zachování zdraví, který má svou filosofii, fyziologii a patologiii a taktéž vynikající léčebné možnosti. Ty nastolují rovnováhu v organismu. Tato harmonie znamená ZDRAVÍ.

Web: www.oberon-medicina.cz

Další související informace

Čínská zeď

Čchang-čcheng, Čínská zeď – Čchang-čcheng, doslova „Dlouhá zeď“. Dlouhá čínská zeď je starý systém opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou v křivce, která je podobná dračímu tělu. Čchang-čcheng, Čínská zeď, velká zeď, div, div svě. stavbou.

Čínská medicína - léčivé

čínská medicína, tčm, fytoterapie, čínské byliny, – BlahodarnéHouby.cz Vše o léčivých houbách a jejich účincích na lidské zdraví. Lesklokorka leská, ganoderma lucidum, reishi, cordyceps, shitake, maitake a další léčivé houby. Zkušenosti uživatelů, poradna.

diagnostika,léčba,poradna

bady, čínská přírodní medicína, Tiens,Tianshi, – Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% těchto komponentů potřebných pro jeho práci.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.