+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářská firma

Klíčová slova: Truhlářství Vimperk stoly židle postele bary lavic

E-mail: drevostylplus@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Jsme firma, která se zabývá truhlářskou výrobou z masívního i aglomerovaného materiálu. Vyrábíme veškerý sortiment. Sídlíme v jižních čechách okresu Prachatice poblíž Vimperka a Čkyně v malé vesničce Záhoří.

Web: www.drevostylplus.cz

Další související informace

Dřevěný zahradní nábytek

dřevěný zahradní nábytek stoly židle lehátka – Dřevěný zahradní nábytek zpříjemní chvíle strávené na Vaší zahradě, ať už doma nebo třeba na chalupě. Při výběru vhodného zahradního nábytku je třeba věnovat stejnou pozornost jako např. při výběru nábytku do ložnice či obývacího pokoje.

Levné postele

levné postele, postele levné masív – Cena není rozhodující u levných postelí, ale kvalita. Vsadte na levné postele z masivu. Cena není rozhodující u levných postelí, ale kvalita. Vsadte na levné postele z masivu. Cena není rozhodující u levných postelí, ale kvalita. Vsadte na levné postele z masivu.

sklapacie postele

sklapacie postele – Naše zameranie je prevažne zariaďovanie malometrážnych bytov funkčným nábytkom. Ponúkame moderné sklápacie postele, ktoré šetria priestor.Naše zameranie je prevažne zariaďovanie malometrážnych bytov funkčným nábytkom. Ponúkame moderné sklápacie postele, ktoré šetria priestor.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.