+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářská firma

Klíčová slova: Truhlářství Vimperk stoly židle postele bary lavic

E-mail: drevostylplus@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Jsme firma, která se zabývá truhlářskou výrobou z masívního i aglomerovaného materiálu. Vyrábíme veškerý sortiment. Sídlíme v jižních čechách okresu Prachatice poblíž Vimperka a Čkyně v malé vesničce Záhoří.

Web: www.drevostylplus.cz

Další související informace

Nábytek ALDO

nábytek, dětský nábytek, jídelní židle – Prodáváme nábytek za nízké ceny, levný nábytek i luxusní nábytek. Nábytek do ložnic, nábytek do obývacích pokojů, široká nabídka jídelních židlí, stolů,nábytek z masívu, nejširší nabídka dětského nábytku.

Zakázkové truhlářství

Zakázkové truhlářství Praha – Zakázkové truhlářství Roman Schuster Praha – naše zakázkové truhlářství vyrábí schodiště, kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek. Zakázkové truhlářství pro zákazníky zejména z regionu Praha střední Čechy kompletně vyrábí nábytek na zakázku: schodiště, kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek. Dále vyrábíme okna (eurookna), interiérové dveře a vchodové dveře. Například schodiště na míru, které na zakázku naše zakázkové truhlářství vyrábí dle představ zákazníka, děláme kompletně, včetně zábradlí u schodiště. Schodiště nabízíme v různých provedeních.

Dřevěné židle Praha

Dřevěné židle Praha – Dřevěné židle Praha: Dřevěné židle, dřevěné stoly do kuchyně, dětské dřevěné židličky. Dřevěný sedací nábytek do bytu, restaurace i kanceláře, dřevěné barové židle a další nábytkové doplňky, široký výběr pro náročného zákazníka za nízké ceny.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.