+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství České Budějovice

Klíčová slova: Truhlářství, Truhlářství České Budějovice

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2011

Popis: hChcete si pořídit originální nábytek a hledáte truhlářství, které Vám na zakázku vyrobí cokoliv dle Vašich představ? Jste z Českých Budějovic a hledáte truhlářství, které nabízí kvalitní služby za příznivé ceny? Potom jste na správné adrese. ttp://www.truhlarstvi-ceskebudejovice.cz

Web: www.truhlarstvi-ceskebudejovice.cz

Další související informace

A-typ truhlářství Lang

truhlářství, stolařství, truhlářství Praha – Naše truhlářství vyrábí atypické dřevěné výrobky na zakázku. Vyrobíme pro Vás cokoliv podle Vašich představ. Nejvíce zákazníků máme z Prahy a Brna, pro které zhotovujeme hlavně: kuchyňské linky, dveře, schody, okna, různé doplňky, nábytek a další.

Penziony České Budějovice

penziony Ceske Budejovice,ubytovani Budejovice – Ubytování Minor České Budějovice je mezi penziony ve městě České Budějovice velice oblíbené a levné ubytování. Ubytování Minor České Budějovice má vlastní restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily a poskytne Vám kvalitní a příjemné ubytování se snídaní v klidné zóně města České Budějovice. Ubytování Minor České Budějovice Vám nabídne pokoje, které jsou rozděleny na kuřácké i nekuřácké a jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. V celém objektu Ubytování Minor České Budějovice je k dispozici Wi-Fi internet - zdarma. Ne všechny penziony ve městě České Budějovice jsou vybaveny vlastní restaurací. Ubytování Minor České Budějovice Vám tuto službu samozřejmě poskytne. Restaurace je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Snídaně jsou podávány od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře podáváme od 17:00 hodin do 20:00 hodin. Ubytování Minor České Budějovice má více než dvacetiletou tradici a patří mezi první penziony ve městě České Budějovice, které se od roku 1990 věnují ubytování hostů. Ubytování Minor České Budějovice je vhodný penzion pro všechny turisty i obchodní cestující, kteří hledají mezi penziony v Českých Budějovicích kvalitní a levné ubytování. Ubytování Minor České Budějovice má ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí. Ubytování v penzionech v Českých Budějovicích lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou, která patří mezi nejznámější české památkové rezervace s překrásnou okolní přírodou.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.