+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Doubek

Klíčová slova: Truhlářství, Zakázková výroba, Okna, Dveře

E-mail: listing@truhlarstvi-doubek.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2013

Popis: Vyrábíme dřevěná okna špaletová, eurookna a vnitřní a vchodové dveře, zimní zahrady, pergoly, altány, nábytek. Zpracováváme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek.

Web: www.truhlarstvi-doubek.cz

Další související informace

Řezbářství,truhlářství

loutky,filmove dekorace,řezbářství,truhlářství – Výroba animačních loutek a filmových dekorací, marionet a architektonických modelů. Výroba autorského nábytku s řezbářskými detaily.Řezbářské a truhlářské práce.Originální nábytek na zakázku.Designový nábytek.

Groza s.r.o.

ocelové dveře, vrata, okna, mříže – Schodiště, zábradlí, oplocení, světlíky, různá zastřešení včetně nastřelení plechové krytiny, regály či dopravníky, to vše a mnohem více nabízí zámečnictví Groza s.r.o. Hledáte profesionály, kteří svojí práci opravdu rozumí? Pak nás kontaktujte!

Požární dveře

protipožární dveře, požární ochrana, stěny, dveře – Naším hlavním programem je výroba a montáž protipožárních plných a prosklených dveří a stěn, v provedení ze dřeva i oceli a to v typizovaných i atypických rozměrech. Veškeré dveře a stěny vyrábíme také i v nepožární úpravě, tak aby bylo možno zrealizovat celou zakázku ve stejném provedení. Veškeré námi dodané požární uzávěry jsou doloženy platnými atesty a certifikáty.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.